Sisekujundaja Nora Catwright pärib vanaonu Edmundilt Inglise maamaja. Lootes see kiirelt maha müüa, et asutada oma disainibüroo, lendab ta üle ookeani, et maja müügiks ette valmistada. Kuid saabudes avastab ta, et seal elab Edmundi mööblifirma pahur uus omanik Jamie Allen, kes keelab Noral maja maha müüa.
Alisoni elu on täielikult kulunud ta kolmele lapsele, kellel kõigil on lisaks erivajadused. Samal ajal hooldustöötaja Maria elu on pärast õnnetusjärgseid ajukahjustusi pea peale pööratud.
Felicity valed kuhjuvad. Justin kahtleb Kirby motiivides. John räägib viimaks Irenele kõik ausalt ära.
Kirby läheb muutuste tuulega kaasa. Justin on jahihoos. Irene on üksinda ja üksik.
Theo tunneb, et Kirby reetis ta. Justin saab albumi lansseerimise kohta halbu uudiseid. Marilyn mõistab Irene'i tundeid valesti.
Felicity väljapressija suurendab nõuet. Justin kiirendab albumi lansseerimist. Kirby puistab Theole südant.
Theo ei saa pressikonverentsil sõnagi suust. Felicity ahistaja jätkab väljapressimist. Marilyn püüab Irene’i aidata.
James valmistab telekavaatamise õhtusse sobivaid mõnusaid koduseid suupisteid.
Külmalaine seiskab Chicagos suure remondi, mille käigus peaks välja vahetatama terve köök ja peamine vannituba.
Kolm viimast kavaleri on alles ning Katie ootab põnevusega seikluse jätkumist New Mexicos. Käes on aeg kohtuda kavaleride lähedastega ja Katie püüab kõigest väest oma emotsioone taltsutada. See aga viib tülini ühega meestest, mis ähvardab terve hooaja lõpu nurjata.
Romantiline draama sisekujundaja Bethanyst, kes asub uuele elule aitama lesestunud Granti maja pärast seda, kui viimase tütar maja konkursile esitas. Kas on võimalik, et nad leiavad protsessi käigus midagi suuremat ja olulisemat?
Oma õe pulma tulles kohtub Matti vana kallimaga, kes töötab isa mehaanikatöökojas. Selgub, et leek pole lõplikult kustunud ning naine on nüüd kahevahel – kas naasta suurlinna, kus teda ootab ta kihlatu Devin, või jääda siia.
Cherry ja ta meeskond aitavad endist tüdrukutebändi liikmet Debi, kelle elus on olnud omajagu raskusi. Vabriku juhataja ja pereema Umi proovib toime tulla oma karjääri ja viie lapse kasvatamisega ning vajab oma ellu pisut sära.
California pere loodab leida kodu, kus on suur tagahoov ja värskenduskuuri läbinud vannituba. Kuid selgub, et see pole sugugi lihtne, sest pereisa vihkab ümmargusi disainielemente ja pereema põlgab keset dušipõrandat paiknevaid äravoolutorusid.
Pensioneerunud uurija Jeff Jackson ühendab jõud doktor Zee Madierasega, et otsida üles ühise sõbra kadunud smaragdpross. Uurimise käigus leiavad nad ka varga ja mõrvari.
Sõbrad H10:E9
Monica ja Chandler sõidavad kohtuma naisega, kelle lapse nad adopteerida võivad. Joey käib kohtamas naisega, kes taldrikult tema toitu näksib. Rachel valib Rossile kohtamiseks riideid, kuid need lähevad sassi.
Sõbrad H10:E10
Phoebe ja Rachel näevad, kuidas Chandler mingi blondiini autosse istub, ja kahtlustavad, et tegu on armukesega. Monica kavatseb vahetada korteri suurema maja vastu.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Kas Amber lähtub ümberjagamisel oma mõistusest või tunnetest? Saareliste teadmised oma partneritest pannakse proovile, kas see toob ka pilvi paradiisi?
Dokumentaalfilm raske haigusega võitlevast sepast, kes võtab ette oma elu viimase suure tellimuse – damaskuse terasest mõõga valmistamise. Peategelane on sepp Taimo Kõrvemaa, keda hüütakse Sepa Tomiks, aga ka Damaskuseks, sest ta on üks väheseid meistreid Eestis, kes valdab tehnikat, kuidas damaskuse terasest mõõka valmistada. Filmi teljeks ongi maausuliste poolt mõõga valmistamine, algusest lõpuni. Lisaks lugu sellest, kuidas lastekodu vargapoisist ja rusikakangelasest kasvab välja meister.