Selleks, et oma sümpaatiale muljet avaldada, registreerib Kyra oma koera koertenäitusele. Probleem on selles, et tal pole koera, nii et ta peab ühe leidma (ja koolitama) ja kiiresti!
Kas Xanderil õnnestub nii väikses kohas mitut naist pidada? Kirby keeldub olemast Theo patuoinas. Lapseootel vanemad ei suuda sündiva lapse nimes kokku leppida.
John avastab, et Justin pakub talle golfis tõsist konkurentsi. Liigne ausus maksab Xanderile kätte. Kas Ziggy ja Dean suudavad kompromissi leida?
Bree tõlgendab valesti Deani kaitsvat loomust. Kas Rool õnnestub golfiturniiri korraldus taas joonde ajada? Irene jagab Xanderile elutarkust.
Cash püüab välja selgitada, kas Bree süüdistustel on ka tõepõhi all. Xander räägib Staceyle kõik ausalt ära.
Bree võtab julguse kokku, et oma vead parandada ja Remi aitab tal seda koormat kanda. Justin ei lepi eitava vastusega.
Inspireerituna enda pere lemmiktoitudest 1970ndatel, annab James paljudele retroroogadele nagu rullbiskviit ja krevetikokteil uue hingamise.
Tayshia suhe areneb Brendani, Ivani ja Zaciga uuele tasemele. JoJo Fletcher ja Rachel Lindsay jagavad Tayshiaga oma nõuandeid.
Tayshia tutvustab noormehi oma perele. Neiu isa hoiatab, et ta võib teha suure vea. Otsustamispäeval on Tayshia emotsioonid laes.
Romantikafilm! Annabelle on oma tädiga väga lähedane ja sestap on tema üllatus ja mure suur, kui tädi peale põgusat suhtlust kergemeelsena näiva naabrimehega pulmi asub plaaneerima. Sama murelik on ka naabrimehe poeg Clay, kes peale ema surma näitlejast isa pidevate uute suhete ja lahutustega on pidanud silmitsi seisma. Clay ja Annabelle jätavad oma tööd ja tegemised sinnapaika ning tormavad kohale mõtlematuna näivaid pulmi peatama! Loomulikult viib üks segadus teiseni ja peagi on tekkimas hoopis uus paarike!
Romantiline eksitustekomöödia. Clarissa on unistanud näitlejaametist, kuid paraku kukub ta filmivõtetel läbi. Kodukanti naasnuna on sõbrad siiski tema karjäärist elevil ja kogemata läheb levima kuulujutt Clarissa ja filmitööstuse kuulsa meeshurmuri Chas Hunteri võimalikust suhtest. Ühel hetkel ei anna neid jutte enam peatada ja Clarissat ning Chasi ootab ees elu suurim näitemäng.
Gregg ja Chris abistavad Windsoris ajahädas ema Hollyt ning tema poegi Spencerit ja Fletcherit, kes seni on peamiselt toitunud sügavkülmatutud einetest. Kas nad suudavad veenda Hollyt ise süüa tegema, et hoida kokku raha puhkusreisi jaoks?
James paneb otse omaenda köögiviljaaias grilli püsti. Värsked road, mis panevad suu vett jooksma, jõuavad peenralt taldrikule vaid minutitega.
Romantiline komöödia! Pärast oma kolme koeraga väiksesse einelasse saabumist, jutustab põgenenud pruut loo oma härra Õige otsingutest.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Kaks endist paradiisipaari valivad välja ühe paari, kes saata erilisele kohtingule. Ootamatu pöördena saabuvad paradiisi vanemad, kes otsustavad ise kohtingule minna ja oma beebi paari hoolde jätta.
Eesti menufilm. Abiturient Mattias plaanib välismaale fotograafiat õppima minna, kuid tormiline armumine hulljulgesse Hannasse lööb kõik plaanid segamini. Bipolaarse häirega Hanna tõmbab Mattiase ohtlikku sündmustekeerisesse – püüdes tüdrukut päästa, sooritab poiss kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – teeselda ainsat psüühikahäiret, mida ta tunneb. Bipolaarsust...