Romantiline mängufilm! Vallaline sisearhitekt Julia on värske koeraomanik ja igasugune abi koera kasvatamise ja õpetamise juures kulub marjaks ära. Nõnda algabki tutvus nägusa koeraeksperdi Oweniga. Töö ja hobide segunedes kasvab sõprusest peagi välja midagi enamat.
Chris ja Jordan õpetavad kolmikute vanematele, kuidas ise süüa teha, vähem toitu raisata ja säästa raha tähenduslike perekondlike mälestuste loomiseks.
Kas Tane panustab Kahusse? Bree trauma ei lase tal täie kindlusega uude suhtesse minna. Distants liidab Cashi ja Edenit.
Felicity hoiab Kahul silma peal. Mackenzie ärinõustamine võtab ootamatu pöörde. Kirby video maksab talle kätte. Remi on valmis Bree nimel ohverdusi tegema.
Mali aitab Johnil surfiklubile uut välimust anda. Mac on vihane, et ta sõbrad ta privaatsust ei austa. Marilyni ähvardatakse.
Maci sõbrad kogunevad tema juurde. Rose’il tekivad kahtlused Mali osas. Kas Marilyn lööb põnnama?
Andrew’l on raksusi tavaellu kohanemisega. Rose’il on raske leppida mahajäetu positsiooniga. Marilyn räägib Alfile kõik ausalt ära.
Nadiya jagab tee kõrvale sobivate lemmikküpsetiste- ja suupistete retsepte: vaarika-amaretto küpsistest kuni šokolaadi florentiinide ja metsikult maitsvate kanasõõrikuteni.
Kansase paar võidab lotoga miljon dollarit ja saab viimaks võimaluse kolida oma unistuste linna Nashville’i. David Bromstad aitab neil leida maja, kuhu mahuvad külla tulema kõik nende viis täiskasvanud last.
Nelly ja Pablo jõudsid abielus olla vaid loetud kuud, kui nad lotoga miljoni võitsid. Nüüd aitab David Bromstad neil koos sugulasest abilisega leida unistuste kodu Utah’ mägedesse.
Mõisas kisub kuumaks, sest enne kui nende silmarõõmud neid oma kodulinnas lähedastele tutvustavad, lähevad kaunitarid enda poolt välja valitud poissmeestega privaatkohtingule.
Romantiline film Emilyst, kes peab liblikaäri ning monarhliblikaid sünnipäevapeole toimetades kohtub seal üksikisa Garrettiga. Garretti ja tema tütre abiga saab Emily äri suisa tiivad.
Kui Kimberley kihlub Bradleyga, paneb ta pulma korraldama oma assistendi Nicole’i, kes õnnetuseks vihkab pulmi kogu hingest. Kui välja ilmub aga Kimi kompu noor sugulane, hakkab susisema hoopis uus noor armastus.
Kokk Michael van de Elzenil ja restoranipidaja Ganesh Raj’il tuleb sel nädalal abistada perekonda, kes sööb peamiselt valmistoitu ning kelle majas köögiviljadele on harva kohta. Eriti umbusklik on uute maitsete osas üks lastest.
New Yorgi osariigi lotos miljon dollarit võitnud Ana ja Rafael saavad võimaluse varakult pensioneeruda ja Puerto Ricosse kolida. David Bromstad aitab neil selgusele jõuda, kas nad tahavad tagasihoidlikku maja või hoopis midagi ekstravagantset.
David aitab Massachusettsist pärit ja lotopiletiga neli miljonit dollarit võitnud naisel valida ookeanivaatega maja ja suure hooviga maja vahel.
Romantiline mängufilm. Molly ja Nick väisavad alatasa oma sõprade pulmapidusid. Neid võib lausa elukutseliseks pruutneitsiks ja isameheks pidada. Ise nad paarilise otsinguga suurem asi vaeva ei näe, mõlemal on lähisuhete loomisega pigem raskuseid. Õnn ja armastus võib aga olla lähemal, kui nad seda arvata oleks osanud.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Sõbrad H2:E23
Phoebe saab tuulerõuged just siis, kui tema ekskallim välja ilmub.
Sõbrad H2:E24
Rachel nõustub olema pruutneitsi oma endise kihlatu pulmas.
Demi tänab Jamie’d kohtingu eest. Jamie meelest on Luke M veidi paranoiline. Saarelised saavad sõnumi, mis teatab, et ees ootab uus väljakutse.
Dokumentaalfilm raske haigusega võitlevast sepast, kes võtab ette oma elu viimase suure tellimuse – damaskuse terasest mõõga valmistamise. Peategelane on sepp Taimo Kõrvemaa, keda hüütakse Sepa Tomiks, aga ka Damaskuseks, sest ta on üks väheseid meistreid Eestis, kes valdab tehnikat, kuidas damaskuse terasest mõõka valmistada. Filmi teljeks ongi maausuliste poolt mõõga valmistamine, algusest lõpuni. Lisaks lugu sellest, kuidas lastekodu vargapoisist ja rusikakangelasest kasvab välja meister.