Endine priimabaleriin Jenna abistab jäähokistaari Ryan Cooperit, vigastusest taastumisel. Vastuteenena aitab Ryan neiu katkist südant lappida. Kui aga Cooperil on aeg jääle naasta, peavad mõlemad tõsiselt oma eluvalikuid kaaluma.
Maal elava perekonna menüü koosneb peamiselt energiajookidest ja krõbekanast. Michael ja Ganesh peavad mängu panema kogu oma veenmisjõu, et perekonda tervislikumale teele suunata.
Hooaeg* H19:E13
Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
Nadial on mõned suurepärased ideed, mis aitavad teie laste toimetamised köögis huvitavaks muuta. Ta jagab kolme lihtsat retsepti, mis meeldivad kogu perele – juustu-tšatni rullid, banaani-šokolaadimuffinid ning kreemjas tuunikalapasta vorm!
Missouri lotoga võitnud Carla saab viimaks endale lubada unistuste kodu Nebraskas. Kas David suudab talle leida maja, mille söögilaua äärde mahuks pühade ajal 25 sugulast?
David aitab lotoga võitnud emal ja tema kahel täiskasvanud tütrel leida Massachusettis Cape Codis mugava elamise.
Janelle’i ja Monziri kodurestoran viib võistlejad Sydney läänepoolsesse äärelinna.
Clayton Echard asub otsima oma elu armastust. Kõik 31 daami püüavad endast parimat esmamuljet jätta. Siiski tabab juba esimeses osas Claytonit ootamatu üllatus, mis paneb ta kõiges kahtlema.
Romantiline mängufilm. Henry on pööraselt armunud naabritüdrukusse Claire´i. Koolilõpu viimastel päevadel otsustab poiss oma tunnetest märku anda ja kirjutab armastuskirja. Kui aga Henry kirja üle andma läheb, näeb ta tüdrukut teise poisi seltskonnas ja lööb araks. Möödub kümmekond aastat ning Henry on kodukandis käimas. Taaskohtumine Claire´iga äratab vanad tunded taas üles. Henryl avaneb uus võimalus oma tundeid avaldada. Kuid kas tal on nüüd selleks julgust?
Toidu- ja veinikriitik Cristina satub õnnetusse ning kaotab mälu. Ärgates avastab ta end üksikisa Michaeli peetavast veinitalust, mida ta on minevikus kõvasti kritiseerinud. Kas uuest kohtumisest võib sündida uus algus?
Kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh lähevad appi kahe sõnaka teismelise pojaga kimpus olevale üksikisale. Meeste eesmärk on panna pere loobuma kallitest brändidest ja õpetada neile, kuidas päriselt süüa teha.
New Yorgi loteriis seitse miljonit võitnud paar otsustab kolida Buffalosse, et olla oma vanimale pojale võimalikult lähedal.
Kaks venda asuvad otsima endale unistuste kodusid Floridas Sarasotas pärast vanemate seitsme miljoni dollari suurust lotovõitu.
Wilson on üksildane, keskealine, neurootiline ja naeruväärselt aus mees, kes kohtub üle mitme aasta oma kunagise abikaasaga ja saab teada, et tal on teismeline tütar.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Laura Whitmore on viimaks saarel ja on aeg viimane saade hooga käima tõmmata. Allesjäänud paarid valmistuvad finaaliks, kus nad suunduvad koos villast välja publikuga kohtuma.
Wilson on üksildane, keskealine, neurootiline ja naeruväärselt aus mees, kes kohtub üle mitme aasta oma kunagise abikaasaga ja saab teada, et tal on teismeline tütar.