Klassikalisest jõululoost inspireeritud film, kus kitsi Alexis Taylori juurde saabub jõuludel külaline. Kohtumine paneb Alexise oma elu täiesti uue pilguga hindama ning sunnib teda letile panema seda ühte asja, mida raha eest ei saa - oma südant.
Sel nädalal peavad kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh aitama saates osaleval perekonnal drastiliselt kärpida toidule tehtavaid kulutusi. Kas nad suudavad veenda pere loobuma kallitest snäkkidest ja tegema tervislikumaid valikuid?
Nadia kavandab piknikut, mida saate oma tagaaias pidada ja kus pakutakse vorstirulle õunte ja jõhvikatega, külmkapisalati ning kaerajahuga karamelli-šokolaadikoogi.
Lotoga miljoni võitnud California paar asub endale võiduraha eest otsima unistuste suvilat Mehhikosse San Felipesse. David aitab neid raskete valikute langetamisel.
Kuue lapsega noorpere Massachusettsist saab pärast lotovõitu viimaks võimaluse oma kahe magamistoaga maja asemele soetada parajama kodu.
Clayton püüab olla vahemeheks Shanae ja Elizabethi tülis. Seltskonna grillipeole paneb punkti kantribänd Restless Road. Saate erikülalised on Jonathan Greenard ja Kamu Grugier-Hill.
Clayton suundub ühe õnneliku daamiga Galvestoni kohtingule. Samuti saab Clayton teada, et majas valitsevate pingete allikaks on üks konkreetne daam. Komöödiakuningas Russell Peters tögab teisi saates osalejaid.
Veebiajakirjanik Kendra leiab jõuluturult vanaaegse graveeritud sõrmuse ning asub selle loost kirjutama. Tal õnnestub leida sõrmuse algse omaniku lapselaps Michael. Koos avastavad nad Michaeli vanavanemate käänulist armastuse lugu. Toimetajaid huvitab hoopis rohkem Michaeli eraelu, kuid Kendra peab võtma julguse kokku ja tegema õige otsuse.
Noelle on oma elus jõudnud ristteele. Kui ta jõululaupäeval kogemata oma töökohta lõksu jääb, ei arva ta sellest suurt midagi, kuniks ilmub välja kummaline daam, kes nimetab end ta kaitseingliks. Nüüd peab Noelle vaatama tõsiselt peeglisse ja oma elu üle järele mõtlema.
Vanaema on võtnud oma hoole alla kolm lapselast, kuid õnnetuseks on neil kõigil väga spetsiifilised toidueelistused. Kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh annavad endast kõik, et tuua pere ühe laua taha sama sööki nautima.
Lotovõitja otsib Davidi abiga endale maja, kuhu mahuks ära ka kõik tema hobid.
David aitab Indianas elavad paaril suurelt unistada pärast nende seitsme miljoni dollarilist lotovõitu.
Andy pere on põlvkondade kaupa roosiparaadi jaoks installatsioone ehitanud. Kui ta isa haigeks jääb, peab ta enda peale võtma nii ehitustegevuse järelevalve kui suhtlemise nõudliku kliendiga.
Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
Taani versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Sõbrad H4:E10
Ross ei tea, kas kohtuda edasi tüdrukuga, kelle juurde tuleb 2,5 tundi rongiga sõita.
Sõbrad H4:E11
Phoebe'i vend palub tal kanda oma uue naise last. Kas surrogaatemaks hakkamine on ahvatlev mõte?
Kui kassid on ära, on hiirtel pidu. Sekspommid vallutavad magamistoad ning kuumas väljakutses jagatakse lopsakaid suudlusi.
Dokumentaalfilm raske haigusega võitlevast sepast, kes võtab ette oma elu viimase suure tellimuse – damaskuse terasest mõõga valmistamise. Peategelane on sepp Taimo Kõrvemaa, keda hüütakse Sepa Tomiks, aga ka Damaskuseks, sest ta on üks väheseid meistreid Eestis, kes valdab tehnikat, kuidas damaskuse terasest mõõka valmistada. Filmi teljeks ongi maausuliste poolt mõõga valmistamine, algusest lõpuni. Lisaks lugu sellest, kuidas lastekodu vargapoisist ja rusikakangelasest kasvab välja meister.