Romantiline komöödia! Chloe ja Eric on üsna ebavõrdne paarike. Samal ajal kui südika Chloe pilk on tulevikku suunatud, lösutab mees kodus sohval ega kavatsegi täiskasvanuks saada. Chloe ei talu enam sellist olukorda ja otsustab mehele õppetunni anda. Kuus kuud hiljem saab Chloe Ericult lootusrikka kõne, kuid uudised on sootuks muud, kui naine seda ette kujutada oskas. Eric ongi küpsemaks meheks saanud ja soovib abilelluda, kuid mitte Chloega ... Edasised sündmused panevad pettunud naise tunded tõeliselt proovile.
Kas kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh suudavad aidata perekonda, kus kulutused snäkkidele, limonaadile ja kaasaostetavale toidule on ületanud kõik mõistlikkuse piirid?
Lyrik vajab raha. Cash satub tupikusse. Leah’ kaasab Roo Andrew abistamise projekti.
Cash ja Justin teevad šokeeriva avastuse. Kahu püüab kindlustada Cashi investeeringud. Lyrik saab uue võimaluse.
Andrew minevik saab selgemaks. Eden keeldub Cashi abist. Alfil on Stunning Organicsi vastu kasutada salarelv.
Cash püüab mõista Edeni otsust. Andrew mälestused paljastavad süngeid saladusi. Marilyn astub Stunning Organicsi vastu.
Rose ja Mali mängivad kassi-hiire mängu. Mackenzie naaseb Salti. Justin ja Leah teevad šokeeriva avastuse.
Nadia Lim jagab lihtsaid ja maitsvaid Itaalia retsepte, mis tõstavad teie meeleolu piirangute perioodil! Ta näitab, kuidas valmistada koduseid gnocchisid tomatikastmega ja serveerib magustoiduks panna cottat marjadega.
Pärast kolme miljoni dollari võitmist saab kolmeliikmeline pere viimaks võimaluse kolida ühetoalisest üürikorterist oma unistuste majja Missouris.
Californias elavad ema ja poeg on juhusliku lotopiletiga võitnud miljoni. Nüüd otsustavad nad kolida lähemale oma juurtele ja asuvad otsima kodu Alabamasse Tallasseesse.
Enne oma väljavalitu avalikuks tegemist viivad kaunitarid oma kaks silmarõõmu viimasele kütkestavale kohtingule ning ei jäta midagi ütlemata.
Endine priimabaleriin Jenna abistab jäähokistaari Ryan Cooperit, vigastusest taastumisel. Vastuteenena aitab Ryan neiu katkist südant lappida. Kui aga Cooperil on aeg jääle naasta, peavad mõlemad tõsiselt oma eluvalikuid kaaluma.
Raskustes raamatupoe pidaja Mary ja tuntud pahapoisist hokimängija Adam pannakse koos töötama, et nad kumbki teise poole kuvandit parandaksid. Peagi avastavad nad ka ise, et vastandid tõepoolest tõmbuvad.
Maal elava perekonna menüü koosneb peamiselt energiajookidest ja krõbekanast. Michael ja Ganesh peavad mängu panema kogu oma veenmisjõu, et perekonda tervislikumale teele suunata.
Missouri lotoga võitnud Carla saab viimaks endale lubada unistuste kodu Nebraskas. Kas David suudab talle leida maja, mille söögilaua äärde mahuks pühade ajal 25 sugulast?
David aitab lotoga võitnud emal ja tema kahel täiskasvanud tütrel leida Massachusettis Cape Codis mugava elamise.
Toidu- ja veinikriitik Cristina satub õnnetusse ning kaotab mälu. Ärgates avastab ta end üksikisa Michaeli peetavast veinitalust, mida ta on minevikus kõvasti kritiseerinud. Kas uuest kohtumisest võib sündida uus algus?
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Sõbrad H3:E11
Chandler hullab purjuspäi ühega Joey arvukatest õdedest, pärast aga ei mäleta enam, millisega nimelt.
Sõbrad H3:E12
Ross muutub armukadedaks, kui arvab, et Racheli uus töökaaslane temaga kurameerib.
Saarlased ärkavad, ärkavad ka Jess ja Ched oma peidupaigas. Siannise ja Luke T leiavad, et on imeline olla armunud. Siannisele saabub sõnum ning saarlaste peredel on aeg villat külastada.
Eesti menufilm. Abiturient Mattias plaanib välismaale fotograafiat õppima minna, kuid tormiline armumine hulljulgesse Hannasse lööb kõik plaanid segamini. Bipolaarse häirega Hanna tõmbab Mattiase ohtlikku sündmustekeerisesse – püüdes tüdrukut päästa, sooritab poiss kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – teeselda ainsat psüühikahäiret, mida ta tunneb. Bipolaarsust...