Romantiline mängufilm. Henry on pööraselt armunud naabritüdrukusse Claire´i. Koolilõpu viimastel päevadel otsustab poiss oma tunnetest märku anda ja kirjutab armastuskirja. Kui aga Henry kirja üle andma läheb, näeb ta tüdrukut teise poisi seltskonnas ja lööb araks. Möödub kümmekond aastat ning Henry on kodukandis käimas. Taaskohtumine Claire´iga äratab vanad tunded taas üles. Henryl avaneb uus võimalus oma tundeid avaldada. Kuid kas tal on nüüd selleks julgust?
Kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh lähevad appi kahe sõnaka teismelise pojaga kimpus olevale üksikisale. Meeste eesmärk on panna pere loobuma kallitest brändidest ja õpetada neile, kuidas päriselt süüa teha.
Tane nõuab Kahult tõde. Rose ja Mali püüavad sõbrad olla. Xander on läbipõlemise äärel. Remi haub uut plaani Lyriku vastu.
Kahu räägib kõik ausalt ära. Remi teeb julge otsuse. Marilyn saab oma tahtmisega, aga see tuleb agaga.
Kirby tunneb end reedetuna. Kahu jätab Tane kuristiku servale. Andrew pere otsimine jookseb liiva.
Kirby pelgab, et tema ja Theo suhe on karil. Kahu põgeneb probleemi eest.
Justin ja Leah valmistuvad emotsionaalseks hüvastijätuks. Marilyni võitlus tõmbab talle soovimatut tähelepanu. Tane tunneb oma nõole kaasa.
Nadia valmistab kolm maitsvat ja lihtsat toitu, mis sobivad ideaalselt sajuseks talvepäevaks – lihtne kanasupp, omaküpsetatud saiakesed ja kookoseline riisipuding vürtsise ananassiga.
New Yorgi loteriis seitse miljonit võitnud paar otsustab kolida Buffalosse, et olla oma vanimale pojale võimalikult lähedal.
Kaks venda asuvad otsima endale unistuste kodusid Floridas Sarasotas pärast vanemate seitsme miljoni dollari suurust lotovõitu.
On aeg grupikohtinguteks ning Hilary Duff võtab daamid appi, et korraldada üks tõeline Beverely Hillsi sünnipäevapralle. Amanda Jordan esineb Claytonile ning ta esimene väljavalitu Ziwe püüab teise grupi seas tabada mürgiseid konkurente.
Caroline Williams on tuntud sotsiaalmeedia reisiblogija, kes saab ülesandeks külastada pika ajalooga jõuluparaadi New Mexicos Carte de Amori linnas. Caroline on pehmelt öeldes pettunud ülesandes, kuid läheb siiski ja tutvub ootamatult muusikaõpetaja Oscar Orizi, kes õpetab teda täiesti uutmoodi jõule nägema. Nende kaheteistkümne päevaga muutub kogu Caroline’i maailm.
Kuurortiarendajale tehakse ülesandeks leida asukoht uuele suusakuurortile. Tema otsingud viivad ta Coloradosse Christmasi linna.
Sel nädalal tõttavad kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh appi perekonnale, kes on täielikus sõltuvuses valmistoitudest. Nende ülesande teeb keerulisemaks perekonna unistus kallist puhkusereisist.
Vanapaari unistus pensionipõlve kodust saab reaalsuseks tänu lotopiletiga võidetud miljonile dollarile.
David aitab lotoga miljoni võitnud paaril kolida pisikesest üürikorterist nende unistuste majja Washington DCs.
Rebecca on sunnitud korraldama kontori jõulupidu oma suurima rivaali Chrisiga, et saada ametikõrgendust. Kas koos veedetud aeg paneb nad unustama võistlusmomendi ja nägema teineteist uues valguses?
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
Sõbrad H3:E23
Rossi tagumikule ilmub kummaline nahatõbi. Phoebe ei oska valida, kas minna kohtama õpetaja või tuletõrjujaga.
Sõbrad H3:E24
Phoebe saadab Rossi kohtama naisega, kes oli kunagi kiilaspea. Monica õuduseks kavatseb Pete osaleda poksimatšil.
Saare ajaleht tekitab osalejates trotsi. Sam püüab viimaks Vanessa omale saada. Sophie naaseb ning üks osaleja saadetakse koju.
Dokumentaalfilm Eesti ühiskonnategelasest, kunagisest poliitvangist ja väga erilisest naisest Lagle Parekust. Tema rännak algab 1941. aastal ja jõuab välja tänapäeva. Lagle Pareki esimene reis viis teda juba lapseeas koos perega küüditatuna Siberisse ning aastakümneid hiljem poliitvangina Mordva vangilaagrisse. Nendest sündmustest hoolimata ei meenuta Lagle seda aega kui kannatuste rada, vaid pigem kui seiklust. Parek on ideaalne eeskuju mõistmaks, kuidas kõikide raskuste puhul saab jääda inimeseks. See on lugu inimese olemusest ja kirest elada. Sealjuures Lagle ei väsi kordamast oma ema tarkust: “Pole vahet, kus sa elad, peaasi, et sa inimeseks jääd“.