Veebiajakirjanik Kendra leiab jõuluturult vanaaegse graveeritud sõrmuse ning asub selle loost kirjutama. Tal õnnestub leida sõrmuse algse omaniku lapselaps Michael. Koos avastavad nad Michaeli vanavanemate käänulist armastuse lugu. Toimetajaid huvitab hoopis rohkem Michaeli eraelu, kuid Kendra peab võtma julguse kokku ja tegema õige otsuse.
Vanaema on võtnud oma hoole alla kolm lapselast, kuid õnnetuseks on neil kõigil väga spetsiifilised toidueelistused. Kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh annavad endast kõik, et tuua pere ühe laua taha sama sööki nautima.
Hooaeg* H19:E15
Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
Nadia jagab mõningaid maitsvaid India retsepte, mida saate kodus valmistada – kana saagwala, küüslauguvõiga lameleivad, karri kikerherne, kartuli ja hernega ning joogiks mango lassi.
Lotovõitja otsib Davidi abiga endale maja, kuhu mahuks ära ka kõik tema hobid.
David aitab Indianas elavad paaril suurelt unistada pärast nende seitsme miljoni dollarilist lotovõitu.
Abielupaar Ashlee ja Mat osalevad saate viimases ülitähtsas kodurestoranide voorus, Lääne-Austraalia kuulsas Margaret Riveri piirkonnas.
Clayton peab valima Genevieve’i ja Shanae vahel. Armastuseotsing viib noored Horvaatiasse, kus üks daamidest paljastab ootamatu saladuse. Teised üritavad üksteist samal ajal rüütellike väljakutsega roosi nimel üle trumbata.
Lauren ja ta parim sõbranna Colleen on üha edukamad oma jõulukorraldajate äris. Nende oskused pannakse tõeliselt proovile, kui kliendiks tuleb aristokraatlik perekond Inglismaalt. Pere vanim poeg ei taha jõuludest midagi kuulda, aga Lauren ei lase end heidutada. Kas tal õnnestub Jamesi hinge veidi jõulurõõmu tuua?
Andy pere on põlvkondade kaupa roosiparaadi jaoks installatsioone ehitanud. Kui ta isa haigeks jääb, peab ta enda peale võtma nii ehitustegevuse järelevalve kui suhtlemise nõudliku kliendiga.
Sellel perel on kohvik, kuid pereema ei oska kokata. Neil kulub toidule terve varandus ja nad käivad viiel päeval nädalas väljas söömas. Kui nad ka vahel toidupoodi satuvad, teevad kõik otsused lapsed. Kas kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh suudavad selle pere ellu korda tuua?
Miljoni dollari võitja unistus kolida Bostoni äärelinna saab viimaks käegakatsutavaks. Kas Davidil õnnestub talle leida unistuste maja ülikiirel kinnisvaraturul?
Pesast lennanud lastega perel oli pensioniplaan juba valmis, kui nad ootamatult lotoga võitsid. Nüüd otsivad nad Davidi abiga endale unistuste ookeanivaatega kodu.
Erin korraldab linna jõulupidustusi ning peab võitma tuletõrjuja Kevini südame, et saada ta krundilt kaunis jõulunulg.
Taani versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Taani versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Tüdrukud on tagasi ja käes on tõehetk. Tagasi villas on ka Monk. Kes jääb pärast paaride ümbermängimist üksi?
Erin korraldab linna jõulupidustusi ning peab võitma tuletõrjuja Kevini südame, et saada ta krundilt kaunis jõulunulg.