Romantiline komöödia suurlinna ajakirjanikust, kes naaseb oma väiksesse kodulinna, et kirjutada lugu USA iseseisvuspäeva kohta - seal avastab ta, et armastus on just see, mis tema elust puudu on.
Eden püüab toime tulla Felicity pulma probleemidega. Theo satub Justini ja Johni rivaliteedi keskele. Tane saab halbu uudiseid.
Golfiturniir toob nii Justinis kui Johnis välja kõige halvemad omadused. Felicity otsib moodust, kuidas Tanet austada. Nikau võtab enda kanda isamehe kohustused.
Kuritegu lähendab Cashi ja Edenit. Remi hoolivus lämmatab Breed. Felicity ei suuda oma vannet anda.
Ziggy laseb haigevoodist jalga. Felicity üritab põikpäiselt kosjamoori mängida. Cashist saab Edeni kangelane. Tane korraldab suurt üllatust.
Kas Xander ja Stacey suudavad lihtsalt sõbrad olla? Justini võistlejahing möllab täistuuridel. Suurimaks golfistaariks saab aga täielik üllataja.
Oma koduses Hampshire'i köögis kutsub James meid seiklema kulinaarsetel radadel, valmistades eksootilistest koostisainetest lihtsaid roogi.
Katie teatab kõigile meestele, et need, kes pole siin ausate kavatsustega, võivad kohe koju ära minna. Grupikohtingul aitab Poissmehe saatest tuntud Nick Viall teistel meestel jagada isiklikke lugusid. Katie on nende aususest liigutatud ja räägib ka endast rohkem. Michael A võtab Katie põlve nõrgaks, kuid majas ei ole draama veel kaugeltki jahtunud.
Grupikohtingul asutakse mängima tõde või tegu ja see võtab ootamatult tõsise pöörde. Tayshia üllatab Katie’t. Mehed arutavad, kas avaldada Katie’le saladus, mille nad on avastanud. Katie on tüdinenud kavatsuste välja selgitamisest ning võtab ette enneolematud sammud, et kindlustada majas hea energia.
Romantiline mängufilm. Suur armastus kipub ellu sisenema ikka siis, kui seda kõige vähem parasjagu otsid. Nii ristuvad ka noore pesapalluri Early´i ja restoranis kokana töötava Ariana teed. Mõlemad on oma erialadel kirglikud, kuid enesekindlust kipuvad pärssima nende enda vanemad. Pidev enesetõestamine ei kahanda aga nende indu professionaalidena läbi lüüa.
Romantiline mängufilm. Molly ja Nick väisavad alatasa oma sõprade pulmapidusid. Neid võib lausa elukutseliseks pruutneitsiks ja isameheks pidada. Ise nad paarilise otsinguga suurem asi vaeva ei näe, mõlemal on lähisuhete loomisega pigem raskuseid. Õnn ja armastus võib aga olla lähemal, kui nad seda arvata oleks osanud.
Gregg ja Chris taaskohtuvad perega Bromleyst, kes on tüdinenud pereisa Jamesi kokkamisest ja käivad seetõttu sageli väljas söömas. Nüüd peab aga igaüks neist ennast ületama, et tuleviku tarbeks raha säästa.
Oma Hampshire'i kodu hubases keskkonnas valmistab James aeglaselt küpsevaid hõrgutisi, mis on ootamist väärt.
Romantiline draama noorest ja kirglikust moedisainerist Rose’ist, kes elab täiel rinnal oma elu New Yorgis. Kui vanaema pärandab talle väikese riidepoe, on ta sunnitud naasma oma väikesesse kodulinna. Rose plaanib poe kohe maha müüa, kuid kohtab ootamatult oma gümnaasiumi-aegset kallimat Cole’i. Nüüd peab ta otsustama, kas äkki väärivad nii pood kui Cole teist võimalust.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Uus nädal paradiisis algab pauguga, kuna Jordani ja Clay sõprus satub Nicole’i pärast ohtu. Roositseremoonial on kogu võim naiste käes ja mehed peavad värisedes oma saatust ootama.
Dokumentaalfilm Eesti ühiskonnategelasest, kunagisest poliitvangist ja väga erilisest naisest Lagle Parekust. Tema rännak algab 1941. aastal ja jõuab välja tänapäeva. Lagle Pareki esimene reis viis teda juba lapseeas koos perega küüditatuna Siberisse ning aastakümneid hiljem poliitvangina Mordva vangilaagrisse. Nendest sündmustest hoolimata ei meenuta Lagle seda aega kui kannatuste rada, vaid pigem kui seiklust. Parek on ideaalne eeskuju mõistmaks, kuidas kõikide raskuste puhul saab jääda inimeseks. See on lugu inimese olemusest ja kirest elada. Sealjuures Lagle ei väsi kordamast oma ema tarkust: “Pole vahet, kus sa elad, peaasi, et sa inimeseks jääd“.