Lauren ja ta parim sõbranna Colleen on üha edukamad oma jõulukorraldajate äris. Nende oskused pannakse tõeliselt proovile, kui kliendiks tuleb aristokraatlik perekond Inglismaalt. Pere vanim poeg ei taha jõuludest midagi kuulda, aga Lauren ei lase end heidutada. Kas tal õnnestub Jamesi hinge veidi jõulurõõmu tuua?
Sellel perel on kohvik, kuid pereema ei oska kokata. Neil kulub toidule terve varandus ja nad käivad viiel päeval nädalas väljas söömas. Kui nad ka vahel toidupoodi satuvad, teevad kõik otsused lapsed. Kas kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh suudavad selle pere ellu korda tuua?
Uus-Meremaa võib ju olla lukus, kuid see ei tähenda, et me ei võiks perekondlikke sündmusi oma mullis siiski tähistada! Selles episoodis organiseerib Nadia oma pojale sünnipäevapidu, kus pakutakse munadeta šokolaadikooki, minipitsasid ja maitsvat maasika-piimakokteili.
Miljoni dollari võitja unistus kolida Bostoni äärelinna saab viimaks käegakatsutavaks. Kas Davidil õnnestub talle leida unistuste maja ülikiirel kinnisvaraturul?
Pesast lennanud lastega perel oli pensioniplaan juba valmis, kui nad ootamatult lotoga võitsid. Nüüd otsivad nad Davidi abiga endale unistuste ookeanivaatega kodu.
Sarah üritab välja selgitada, kes talle jala taha panid. Osalejad reisivad Viini ning Clayton läheb daamidega intiimsesse paariteraapiasse. Roositseremoonia tõotab tulla hooaja kõige pingelisem.
Poissmees läheb allesjäänud nelja daami kodulinnadesse, et kohtuda nende peredega ning võimalikult hästi nende igapäevaeludest sotti saada.
Hannah Fischer töötab Kariibi puhkustele suunatud reisibüroos ning on üsna kahtlustav, kui boss ta ühel päeval jäähotelli testima saadab. Ta on hetkega võlutud nii hotellist kui selle hurmavast omanikust Ben Harperist. Hannah’le meenuvad tema noorusunistused oma hotelli pidamisest. Kas noored leiavad üksteist või tuleb hotelli tegevjuht Brigitte nende vahele?
Finn Conrad on segaduses, miks ta isa pärandas oma hooldajale 100 000 dollarit ning ta asub asja uurima. Peagi selgub, et sugugi mitte kõik pole nii mustvalge kui Finn arvas.
Sel nädalal asuvad kokk Michael van de Elzen ja restoranipidaja Ganesh Raj appi perekonnale, kelle toidulaud koosneb peamiselt valmiskastmetest ja kiirtoidust. Kas neil õnnestub päästa pere tervis ja rahakott?
19 kolleegiga koos lotovõidu saanud naine unistab uuest elust ja kodust oma kihlatuga. David asub nendega koos Tennesseesse villat otsima.
Endine puusepp ja ta kihlatu saavad tänu lotovõidule teha teoks oma kauaaegse unistuse kodust Maine’i rannikul. Dave’i abil asuvad nad otsima oma täiuslikku maja.
Äsjaabiellunud paar valmistub korraldama oma esimesi ühiseid jõule, kuid ettevõtmine läheb igal võimalikul moel untsu.
Taani versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Taani versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Taani versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Sõbrad H4:E22
Phoebel on rasedusest kõrini ja korraldab titepeo. Ross valib Joey endale isameheks. Poissmeesteõhtul magab Joey strippariga ja kaotab sõrmuse.
Sõbrad H4:E23
Kõik saabuvad Londonisse pulmapeole. Ross ja Emily hakkavad tülitsema ja tundub, et pulmad lükkuvad edasi.
Ühe osaleja otsus raputab kogu seltskonda. Paaride suhted hakkavad pinge all mõranema.
Eesti menufilm. Abiturient Mattias plaanib välismaale fotograafiat õppima minna, kuid tormiline armumine hulljulgesse Hannasse lööb kõik plaanid segamini. Bipolaarse häirega Hanna tõmbab Mattiase ohtlikku sündmustekeerisesse – püüdes tüdrukut päästa, sooritab poiss kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – teeselda ainsat psüühikahäiret, mida ta tunneb. Bipolaarsust...