Romantikafilm! Terry on romaanikirjanik, kel on loomekriis. Matthew on kuulus kokk, kes on saanud toidukriitikute käest nahutada. Nende kahe pimekohting ei kulge just kõige sujuvamalt. Mõlemad otsustavad aja maha võtta ja Prantsusmaal villapuhkust nautida. Kõige vähem loodavad nad sel puhkusel aga kohata teineteist.
Stacey mängib Xanderi taktikepi järgi. Golfiturniir lõpeb skandaaliga.
Justin sõlmib rahu. Bree ja Ziggy avastavad oma ühisosa. Remi kardab Bree turvalisuse pärast.
Kaugeltki mitte kõik pole vaimustuses, et Ziggy ja Dean lapse saavad. John paneb Irene kannatuse proovile.
Kas Dean ja Ziggy suudavad oma erimeelsused ületada? Kas kaks pidu on parem kui üks. Felicity mängib tulega.
Felicity plaan jõuab käegakatsutavate tulemusteni. Theo püüab selgusele jõuda, kas tal on Kirbyga tulevikku. Marilyn on golfiturniiri tulemuste pärast õnnetu.
Jamesi Hampshire'i köök täitub basiiliku, lavendli ja India vürtside hõrkude aroomidega, kui seal valmivad värskete ja erksatega maitsetega road.
Brendan ja Mike tunnevad pinget, et nemad ainsatena pole saanud Katie’ga privaatselt aega veeta. Kas nüüd on nende võimalus saabunud? Neli meest saavad võimaluse näidata oma kunstnikuannet Georgia O’Keeffest inspireeritud kohtingul. Lähenev roositseremoonia paneb muidu enesekindla Katie tõsiselt endas kahtlema.
Üks meestest jõuab endas ootamatu emotsionaalse äratundmiseni, mis omakorda viib tõsise südamest südamesse vestluseni Katie’ga. Samuti kohtuvad kõik esimest korda pärast New Mexico seiklusi ja saavad naerda stuudiopubliku ees oma draamade ja vigade üle.
Romantiline komöödia Nate’ist ja Brooke’ist, kes on kutsutud neli nädalavahetust järjest samadesse pulmadesse. Mõlemad tahavad kirglikult vältida kosjamooritamist, nii et nad otsustavad teeselda, et on paar. Kas neli pulma muudavad sõprade tandemit ennastki?
Tayloril on oma elus kõik ree peale saanud ning naudib täiega. Oma kolmekümnendal sünnipäeval avab ta oma surnud ema tehtud ajakapsli ning teda tabavad ootamatud väljakutsed. Soovitus tutvuda kellegi uuega paneb Taylori elu täiesti uue pilguga nägema ning sunnib teda vastu astuma suurimale nõrkusele - oma südame avamisele.
Seitsmeaastase Williami toiduallergiad on tema perele pannud tõsised piirangud toidu osas, mida nad saavad tarbi. Gregg ja Chris aitavad neil laiendada nende toitumisampluaad.
Viska kasukas varna ja võta saapad jalast - Jamesi koduses köögis Hampshire'is on valmimas soojendavad talvised road.
Romantiline film edukast ärimehest, teda ootab korraldatud abielu lapsepõlvesõbraga. Sellest hoolimata asub ta otsima kaunitari, kellega kohtus halloween'i peol.
Taani versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Taani versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Taani versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Millised paarid peavad veel viimase pingelise nädala vastu? Hannah ja Dylan käivad kohaliku lapse sünnipäeval, et oma tulevikku paremini visualiseerida. Nicole tahab Clayle öelda, kui palju ta teda armastab, aga kas mees suudab tunnetele vastata? Lahkuminekud šokeerivad kõiki.
Dokumentaalfilm raske haigusega võitlevast sepast, kes võtab ette oma elu viimase suure tellimuse – damaskuse terasest mõõga valmistamise. Peategelane on sepp Taimo Kõrvemaa, keda hüütakse Sepa Tomiks, aga ka Damaskuseks, sest ta on üks väheseid meistreid Eestis, kes valdab tehnikat, kuidas damaskuse terasest mõõka valmistada. Filmi teljeks ongi maausuliste poolt mõõga valmistamine, algusest lõpuni. Lisaks lugu sellest, kuidas lastekodu vargapoisist ja rusikakangelasest kasvab välja meister.
Toitumishäired ja ületreening põimivad viie inimese lood üllatavalt sarnaseks liiniks - neid ühendab oskamatus oma kehaga suhestuda. Dieedikultus on 21. sajandi trendihaigus - olla saledam, atraktiivsem ja edukam, seda kõike oma tervise hinnaga. Film toob vaatajani eksklusiivsed kaadrid Londoni kaasaegsest dieedikultuse vastasest liikumisest, mis kogub hoogu nii avalikult kui ka põranda all. Kehakuvandi uurijad ja toitumisteadlased avavad söömishäirete psühholoogilist tausta ning Suurbritannia kontekstis ka sotsiaalsest ebavõrdsusest tulenevat võimetust oma tervise eest hoolt kanda.