Frankie ja Nate on koos ja valmistuvad linna suviseks suursündmuseks. Nad ei jõua ära oodata, et tutvustada oma uut veini, kuid ootamatu õnnetus paneb proovile nii nende äri kui suhte.
Cherry ja ta meeskond annavad nõu kurnatud üksikemale Alisonile. Rachael on veetnud viimased 10 aastat kasupere emana ja tõstnud noorte enesekindlust, kuid tema enda enesehinnang on madalam kui kunagi varem.
Remi laseb Mercedesest õrnalt lahti. Bree kuuleb pealt kohutavat saladust. Andrew ei suuda valida Justini ja Tegani vahel.
Justin leiab võimaluse Andrew’st lahti lasta. Bree nõuab, et Remi talle tõtt räägiks. Rose vaatab lootusrikkalt Mali poole.
Rose tahab vastuseid. Remi toetab Breed. Mercedes ei suuda otsustada.
Mali ja Rose’i vahel säriseb armuleek. Cashil on uus juhtlõng. Mercedes muudab tooni. Felicity õudused jätkuvad.
Felicityl ja Tanel hakkab aeg otsa saama. Justin on taas tegutsemishoos. Kas John suudab Irene juurest lahkuda?
James pakub oma versioone mõnedest klassikalistest argiõhtute roogadest.
Californias elav paar otsib võimalusi, kuidas kolida välja oma väikesest korterist hinnatud Redondo Beachi piirkonda.
Katie on kitsendanud oma valikuid kuraditosinani. Nüüd seab Katie meestele ette raske katsumuse, et näha, kellel on päriselt tõsi taga. Üks meestest saab võimaluse Katie’ga kahekesi aega veeta. Katie palub endale appi kaks dragqueeni, kes aitaks valida tal võitja meeste debatil. Hiljem pannakse Katie tunnete tugevus proovile paariskohtingul.
Romantiline film! Hope saab ülesandeks õpetada Manhattani ihaldatuimat poissmeest oma säravaks pulmaks tantsima. Mis juhtub aga siis, kui hoopis tantsutunnis süttib leek?
Becca on igas pulmas pruutneitsi. Kui ta tutvub oma nõo pulmas videograaf Kyle’iga, tekib ootamatult tugev side, mis annab lootust, et ehk pääseb Becca ükskord ka ise pruudi rolli.
Meeskond aitab lõbujanulist peolooma Nicki, kelle näole ja hammastele on ta elustiil oma jälje jätnud. Turvamehe Michelle'i üksluine garderoob saab uue ilme.
Kuueliikmeline pere kolib lähemale Burbankile, et oma koduteed lühendada, kuid nende pahameeleks peavad nad vastu astuma lekkivatele torudele ja haisvale remondile, et oma uus kodu elamiskõlblikuks teha.
Pärast varast pensionile saatmist, tuleb endine uurija Jeff Jackson Martha veinitallu rahulikku elu nautima. Rahulikku elu jätkub siiski vaid hetkeni, kuni kaldale uhutakse laip. Nüüd peab Jeff taas kuritegevuse vastu võitlema asuma.
Sõbrad H9:E21
Chandler ja Monica lähevad viljakuskliinikusse ja satuvad seal vana tuttava otsa. Ross ja Joey mängivad aga kena naisprofessoriga Cyranod. Rachel hiilib mujale massaazhi tegema ja loodab, et Phoebe teada ei saa.
Sõbrad H9:E22
Monica ja Chandler hakkavad otsima meeskandidaate, kes võiksid Monica viljastada. Phoebe kohtub ühel peol oma mõlema endise kutiga.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Paaride ümbermängimise käigus hakkavad pisarad voolama. Lisaks selgub, eks on villa kõige ägedam kutt.
Dokumentaalfilm Eesti ühiskonnategelasest, kunagisest poliitvangist ja väga erilisest naisest Lagle Parekust. Tema rännak algab 1941. aastal ja jõuab välja tänapäeva. Lagle Pareki esimene reis viis teda juba lapseeas koos perega küüditatuna Siberisse ning aastakümneid hiljem poliitvangina Mordva vangilaagrisse. Nendest sündmustest hoolimata ei meenuta Lagle seda aega kui kannatuste rada, vaid pigem kui seiklust. Parek on ideaalne eeskuju mõistmaks, kuidas kõikide raskuste puhul saab jääda inimeseks. See on lugu inimese olemusest ja kirest elada. Sealjuures Lagle ei väsi kordamast oma ema tarkust: “Pole vahet, kus sa elad, peaasi, et sa inimeseks jääd“.