Kantrimuusik on üle tüki aja puhkusel kodus ning püüab oma ja pere tulevikust sotti saada. Ta kirjutab koos eksiga jõululaulu ning püüab mõista, mis teda päriselt inspireerib. Romantikat lisab tõsiasi, et ta on lootusetult armumas veterani, kes on tulnud ta kodulinna vabatahtlikuks.
Kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh asuvad abistama üksikema, kellel on toita isukas lastekari. Dixonid õpivad kasulikke kokkamisnippe ja teevad kannapöörde oma dieedis.
Nadiya lisab toiduvalmistamisesse rõõmsat sädet oma maitserohke mugavustoiduga, alates soojendavast veiselihakarrist India leiva parathiga kuni vanillikastmes röstsaiani pistaatsiasiirupiga.
Lotoga miljoni võitnud paar annab Davidile võimaluse naasta oma kodulinna, et otsida seal täiuslikku kodu.
Lotoga miljoni võitnud õde ja vend saavad võimaluste taasluua lapsepõlvenostalgia ja soetada endale metsa suvila.
Saate 25. hooajal asub südamedaami otsima Matt James, kes on karismaatiline kinnisvaramaakler, ärimees ja kogukonnaaktivist. Rekordilised 32 naist on tulnud üle kogu riigi ta südant püüdma. Draama lahvatab esimesest hetkest ning saate lõpuks selgub, millised 24 daami roositseremoonialt edasi pääseb.
Kuigi naiste vahel on olemine mürgine, leiavad nad, et Mattiga kohtingul käimine on vägagi joovastav. Matti esimene kohting Briga muudab teised kadedaks. Toimub saate ajaloo suurim grupikohting. Sarah ja Matt lendavad retrolennukiga, kuid naine ei suuda näha Matti teiste naistega ja see põhjustab paksu pahandust.
Tõeline jõuluromantika, kus ühe vana armastusloo avastus aitab kaasa uue tekkimisele. Jõuludeni on vaid paar päeva, kui Dodie Brite leiab antiikpoodi avades vanast kapist armastuskirja. Hingelt romantik Dodie asub otsima kirja õiget adressaati Gingerit. Tema leidmine pole lihtne, kuid kena ehitaja Ed Willoughby abiga õnnestub tal tükkhaaval kaunis lugu kokku panna.
Amanda on kuulsa fotograafi assistent. Tema ülemus saab kutse Pantrea kuningriiki, et sealseid jõulupidustusi pildistada, kuid Amanda läheb tema asemel. Peagi armub ta prints Leopoldi, hoolimata sellest, et ta pole kuninglikust soost.
Kampa korterikaaslasi vaevavad üha kasvavad kulutused toidule, mis tulevad snäkkidest ja sellest, et igaüks teeb endale ise süüa. Kas kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh suudavad nad panna säästlikkuse nimel ühise meeskonnana tööle?
Lotoga neli miljonit võitnud 27-aastane otsustab lõpuks loobuda üürimisest ja soetada oma kinnisvara. David Bromstad aitab tal ja ta emal leida täpselt õige maja Massachusettsis.
Fran käis poest piima ostmas ja naases lotovõiduga. Nüüd plaanib ta oma kaasa Sharoniga pensioneeruda ja leida selleks unistustuste kodu Conneciticutis Suffieldis.
Romantilises pühadefilmis naaseb New Yorgist pärit ürituste planeerija Tennesseesse, et Dollywoodis jõulupidustusi korraldada, kuid ta pannakse paari tegevjuhiga, kes arvab, et saab üksinda palju paremini hakkama.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Sõbrad H5:E22
Joey saab peaosa filmis, mida vändatakse Las Vegases. Rachel pabistab enne silmaarsti juurde minemist.
Sõbrad H5:E23
Kõik otsustavad minna Vegasesse Joeyt üllatama. Chandler ja Monica tähistavad ühe aasta möödumist oma suhtest, kuid miski pole enam roosiline.
Esimese kokkusaamise lähenedes kerkivad üles vanad tunded ja üks noormees visatakse Villast välja.
Dokumentaalfilm raske haigusega võitlevast sepast, kes võtab ette oma elu viimase suure tellimuse – damaskuse terasest mõõga valmistamise. Peategelane on sepp Taimo Kõrvemaa, keda hüütakse Sepa Tomiks, aga ka Damaskuseks, sest ta on üks väheseid meistreid Eestis, kes valdab tehnikat, kuidas damaskuse terasest mõõka valmistada. Filmi teljeks ongi maausuliste poolt mõõga valmistamine, algusest lõpuni. Lisaks lugu sellest, kuidas lastekodu vargapoisist ja rusikakangelasest kasvab välja meister.