Linnaplaneerija Ellie on ammu vanematekodust välja lennanud ja teeb koos arendaja Aaroniga suurlinnas ilma. Õnnetus sunnib ta koju naasma, kus ta kohtub isa abilise Seaniga, kes osutub kooliaegse sõbra elukaaslaseks. Pika peale mõistab ka Ellie, et ei suurlinnaelu ega Aaron pole päriselt tema jaoks.
Kokk Michael van de Elzen ja restoranipidaja Ganesh Raj tõttavad appi perele, kellel läheb suur osa ostetud toidust raisku ning kes peamiselt toituvad maiustustest. Kas neil õnnestub õpetada Binne targemalt poodlema?
Troopiline puhkus praegu võimalik ei ole, nii et miks mitte luua kodus puhkusehõngu mõne maitsva troopilise toiduga? Selles episoodis serveerib Nadia ananassiriisi, kiireid satay vardaid ja vapustavaid troopilisi mahlajäätiseid!
Üksikema, kes on pikalt unistanud oma väikesest rääbakast elamisest suuremasse kolimisest saab pärast nelja miljoni dollari suurust lotovõitu oma unistuse viimaks ellu viia.
Naise ja viie lapsega kitsukeses kodus elava pereisa jaoks ei oleks saanud 750 000 dollari suurune lotovõit enam paremal ajal tulla. Nüüd aitab Dave neil leida täpselt õige maja.
Poissmees H26:E10
Clayton ja kolm allesjäänud daami reisivad Islandile, et nautida kirglikke kohtinguid. Ühe naise küsimused viivad Claytoni peaaegu rivist välja.
Poissmees H26:E11
Südantlõhestav lahkuminek Susiest paneb Claytoni kõigi oma elu valikute üle mõtlema. Clayton viib kurvad uudised viimase kahe finalistini.
Kurnatud ajakirjanik Julia on viimaks sundpuhkusele saadetud ning ta otsustab jõuludeks koju naasta. Ta avastab, et noorusaegne silmarõõm on ehitanud hiiglasliku lumelabürindi. Nüüd peab ta läbi käima hoopis oma südame keerdkäigud ning ära tundma tõelise armastuse.
Pruudisalongi omanik on kibekiirelt valmistumas muinasjutulisteks jõulupulmadeks, kui ta avastab ootamatult, et on ise kõrvuni pruudi venda armunud.
Imranide pere on alates Uus-Meremaale kolimisest püüdnud toituda tervislikumalt ja tasakaalustatumalt, kuid kõik nende katsed on luhtunud. Kas kokk Michaeli ja restoranipidaja Ganeshi abiga õnnestub perekonnal kaks kultuuri ühendada ja vähendada oma snäkkimist?
Abikaasad saavad viimaks pärast miljoni dollari võitmist teoks teha unistuse oma majast Floridas.
Kahemiljoniline lotovõit võimaldab paaril oma lemmiksuvituskohast teha oma alalise teise kodu. David Bromstad tõttab neile appi, et leida see täpselt õige maja järve ääres.
Willow naaseb oma väikesesse kodulinna Virginias, et abistada õde nende pere kunagises külalistemajas toimuva pulma korraldamisega. Ta peab ära veenma hotelli uue omaniku, üksikisa Davidi, et kõike vana pole vaja majast välja visata.
Taani omanäolise kohtingusaate kolmas hooaeg, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Taani omanäolise kohtingusaate kolmas hooaeg, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Taani omanäolise kohtingusaate kolmas hooaeg, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Sõbrad H5:E10
Joey õpetab Rossile, kuidas töötu olla. Phoebe läheb tööle Päästearmeesse ja pettub newyorklastes sügavalt.
Sõbrad H5:E11
Uue aasta puhul annavad kõik sõbrad mingeid lubadusi, kuid juba samal päeval on kõigil raske neist kinni pidada.
On aeg osalejad proovile panna oma partnerite tundmises. Üks paar teatab, et nende suhe on tõsine. Armastus on õhus.
Dokumentaalfilm Eesti ühiskonnategelasest, kunagisest poliitvangist ja väga erilisest naisest Lagle Parekust. Tema rännak algab 1941. aastal ja jõuab välja tänapäeva. Lagle Pareki esimene reis viis teda juba lapseeas koos perega küüditatuna Siberisse ning aastakümneid hiljem poliitvangina Mordva vangilaagrisse. Nendest sündmustest hoolimata ei meenuta Lagle seda aega kui kannatuste rada, vaid pigem kui seiklust. Parek on ideaalne eeskuju mõistmaks, kuidas kõikide raskuste puhul saab jääda inimeseks. See on lugu inimese olemusest ja kirest elada. Sealjuures Lagle ei väsi kordamast oma ema tarkust: “Pole vahet, kus sa elad, peaasi, et sa inimeseks jääd“.