New Yorki suurejoonelisele jõulukontserdile teel olev superstaar teeb kiire vahepeatuse Tennessees, et perele tere öelda. Kui ta lumevangi jääb, asub ta hoopis kodukohas kontserti korraldama.
Kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh asuvad abistama perekonda, kes on küll muutnud oma liikumisharjumusi tervislikumaks, kuid on kimpus täiesti käest ära toitumisega. Kas neil õnnestub anda uus hoog nende tervise edendamisele?
Nadiya annab meile mõned värsked ja särtsakad retseptid vähem meeldivateks päevadeks: terav Tai salat, vegan õunakook ja röstitud salsa verde lõhe karamelliseeritud miso sibulaga.
Gurmaanid Nicky ja Jose Adelaide’ist püüavad muljet avaldada oma hispaaniapärase menüü ja seksika Hispaania-teemalise kodurestoraniga.
New Hampshire’i pere võidab lotoga miljon dollarit ja saab viimaks võimaluse soetada endale päris oma maja. David aitab neil leida kõige mõnusamat maamaja.
Paarike otsustab kulutada oma miljoni dollarilise lotovõidu, et osta oma pojale unistuste maja, kus ka nemad saaks elada. David peab leidma kõigi vajadustele vastava maja Tennesseees.
Matt peab mõned tõsised vestlused ja püüab daamidele selgeks teha, et ta ei tolereeri nii mürgist õhkkonda. Grupikohtingul selguvad Matti maapoisi juured ning kes naistest on valmis poriseks saama. Üks ühele kohtingud viivad ühe daami šoppama ja teise kokkama.
Erin korraldab linna jõulupidustusi ning peab võitma tuletõrjuja Kevini südame, et saada ta krundilt kaunis jõulunulg.
Tunnustatud kulinaariaeksperdi Henry Rossi hea sõbra tipprestoranis toimub jõhker mõrv, mida määratakse lahendama särtsakas politseiuurija Maggie Price. Kuna Henry tunneb end kokandusmaailmas koduselt, pakub ta Maggie'le abi, et kahekesi koos mõrva sooritaja ja motiiv välja selgitada.
Kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh tõttavad appi ületöötanud emale, kes on kaotanud oma kire kokkamise vastu. Kas neil õnnestub tuua sära tagasi tema silmadesse?
Lana ja Shannon võidavad lotoga 1,7 miljonit dollarit ja võtavad sihiks soetada tõelise perekodu oma kodulinna Kanadas, kus neil oleks võimalik oma lapsed üles kasvatada. David aitab neil leida täiusliku kodu.
Vanaisa Jeff võtab oma vanaisaks olemise kohustusi väga tõsiselt. Kui ta võidab lotoga miljoni, teab ta kohe, et ostetaval majal peab olema suur hoov tema nelja lapselapse jaoks.
New Yorgi modell Helen Harris töötab enda unistuste töökohal. Peale ühte telefonikõnet peab Helen hakkama enda õe kolme lapse eest hoolt kandma. Paljud aga kahtlevad suurlinnatibi võimetes lastega toime tulla.
Seekord otsivad kohtingukaaslast noor ema Nancy ja hispaania ning inglise keelt õpetav Andrea. Kas nad leiavad paljaste kehade tagant suure armastuse või piirdubki kõik vaid ühe kohtumisega?
Kohtumissaade, kus vallalised inimesed saavad endale valida kaaslase pelgalt välise veetluse põhjal.
Vanad on väljas ja kuus uut seksikat kaunitari on Armastuse villas! Kes jääb ja kes lahkub?
New Yorgi modell Helen Harris töötab enda unistuste töökohal. Peale ühte telefonikõnet peab Helen hakkama enda õe kolme lapse eest hoolt kandma. Paljud aga kahtlevad suurlinnatibi võimetes lastega toime tulla.