Väikeses Louisianas asuvas Ponchatoula linnas pannakse iga aasta detsembris parki puust soovide karp. Ühel õhtul pidutsedes soovitab Maddie oma õel Faithil ka soovi kasti poetada. Ootamatult läheb soov täide ja Faithi ellu saabub võrratu mees. Mida rohkem nad koos aega veedavad, seda enam hakkab Faith mõtlema, et äkki on õnn siiski kogu aeg käegakatsutavamas kauguses olnud.
Jane ja Bernie naudivad seda, et lapsed on välja kolinud ja kulutavad usinalt toidu koju tellimisele. Kas kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh suudavad neid veenda oma toitumisharjumusi taas rajale sättima?
Marilyn läheb oma murega politseisse. Kas Rose suudab olla Maliga vaid sõber? Mac korraldab Malile peo, aga kaugeltki mitte kõik pole kutsutud.
Cashile teatakse kohutav uudis. Marilyn on mures oma turvalisuse pärast. Mali ja Rose’i sõprus pannakse proovile.
Justin muretseb Andrew turvalisuse pärast. Cash tahab heastada oma vea. Marilyni ähvardamine võtab uue hoo.
Margot piinab Andrew’d. Justin ja Cash leiavad Vita Nova. Marilyni sõbrad tõttavad talle appi.
Marilyni positsioon tugevneb. Theo puistab Justinile südant. Xander püüab oma süükoormat kergendada.
Nadiya esitleb mõningaid magusate hõrgutiste retsepte. Need on küpsetamata šokolaadi-mündirull, lõbus kohvi-pähklifocaccia ning luksuslik kreembrülee tort.
Neljaliikmeline Massachusettsi pere võidab toidupoest ostetud lotopiletiga neli miljonit. Nüüd on nende suurim probleem, kas kaks teismelist tütart jõuavad kokkuleppele, kumb saab omale suurema toa.
Hingelt noor vanaema tahab pärast lotovõitu endale poppi ja noortepärast maja. David Bromsted aitab tal leida kodu, mis oleks piisavalt suur, et pere võõrustada, aga piisavalt väike, et seal üksi elada.
Matt püüab endiselt üle saada Sarah'i ootamatust lahkumisest. Emotsioonid on majas laes ning Victoria ja Katie vahel lahvatab tüli. Isegi endised staarid Ben Higgins ja Wells Adams ei suuda füüsiliseks kiskuvat olukorda kontrollida. Chris Harrison teeb avalduse, mis muudab tervet hooaega.
New Yorki suurejoonelisele jõulukontserdile teel olev superstaar teeb kiire vahepeatuse Tennessees, et perele tere öelda. Kui ta lumevangi jääb, asub ta hoopis kodukohas kontserti korraldama.
Jõulud lähenevad ja antiigihindaja Paula nõustub vastumeelselt oma kallima Danieliga abielluma. Tema kõhklust tajudes kutsub tädi Jane Paula Nantucketisse külla. Lähedal asuvas Martha’s Vineyardis kohtub Paula võluva võõrastemajapidaja Geryga. Pikk juhuste rida viib neid kahte pidevalt kokku ja kui ilm halveneb, pakub Gery talle võõrastemajas tuba. Paula püüab oma rajal püsida, kuid Gerryga pühi veetes mõistab ta, et nad on kokku loodud.
Kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh asuvad abistama perekonda, kes on küll muutnud oma liikumisharjumusi tervislikumaks, kuid on kimpus täiesti käest ära toitumisega. Kas neil õnnestub anda uus hoog nende tervise edendamisele?
New Hampshire’i pere võidab lotoga miljon dollarit ja saab viimaks võimaluse soetada endale päris oma maja. David aitab neil leida kõige mõnusamat maamaja.
Paarike otsustab kulutada oma miljoni dollarilise lotovõidu, et osta oma pojale unistuste maja, kus ka nemad saaks elada. David peab leidma kõigi vajadustele vastava maja Tennesseees.
Tunnustatud kulinaariaeksperdi Henry Rossi hea sõbra tipprestoranis toimub jõhker mõrv, mida määratakse lahendama särtsakas politseiuurija Maggie Price. Kuna Henry tunneb end kokandusmaailmas koduselt, pakub ta Maggie'le abi, et kahekesi koos mõrva sooritaja ja motiiv välja selgitada.
Sõbrad H6:E10
Joeyle hakkab Janine üha rohkem meeldima ja nad lähevad uusaastapeole. Monica äraolekul hakkavad teised oma jõulukinke taga otsima.
Sõbrad H6:E11
Rachel tellib apteegilaua, mis Phoebele üldse ei meeldi. Janine peab Chandlerit ja Monicat igavaks ja läheb Joeyga tülli.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Kõmulise kohtingusaate saksa versioon. Esimeses saates otsivad endale kohtingukaaslast kitarriõpetaja Rob ning lasteaiakasvatajaks õppiv Jenny. Kas peitub alasti kandidaatide seas nende suur armastus või piirduvad nad ainult ühe kohtumisega?
Üks saarlane sukeldub pärast õllepongi mängu kuuma vette ning Sophie villasse naasmisel hakkavad suhetesse tekkima mõrad.
Eesti menufilm. Abiturient Mattias plaanib välismaale fotograafiat õppima minna, kuid tormiline armumine hulljulgesse Hannasse lööb kõik plaanid segamini. Bipolaarse häirega Hanna tõmbab Mattiase ohtlikku sündmustekeerisesse – püüdes tüdrukut päästa, sooritab poiss kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – teeselda ainsat psüühikahäiret, mida ta tunneb. Bipolaarsust...