Tõeline jõuluromantika, kus ühe vana armastusloo avastus aitab kaasa uue tekkimisele. Jõuludeni on vaid paar päeva, kui Dodie Brite leiab antiikpoodi avades vanast kapist armastuskirja. Hingelt romantik Dodie asub otsima kirja õiget adressaati Gingerit. Tema leidmine pole lihtne, kuid kena ehitaja Ed Willoughby abiga õnnestub tal tükkhaaval kaunis lugu kokku panna.
Kampa korterikaaslasi vaevavad üha kasvavad kulutused toidule, mis tulevad snäkkidest ja sellest, et igaüks teeb endale ise süüa. Kas kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh suudavad nad panna säästlikkuse nimel ühise meeskonnana tööle?
Nadiya näitab meile kiireid ja lihtsaid retsepte kiire elu puhuks. Magushapud praetud krevetid on ideaalne kesknädalane eine, samuti ülikiirelt valmiv kirsi-šokolaadipuding.
Lotoga neli miljonit võitnud 27-aastane otsustab lõpuks loobuda üürimisest ja soetada oma kinnisvara. David Bromstad aitab tal ja ta emal leida täpselt õige maja Massachusettsis.
Fran käis poest piima ostmas ja naases lotovõiduga. Nüüd plaanib ta oma kaasa Sharoniga pensioneeruda ja leida selleks unistustuste kodu Conneciticutis Suffieldis.
Manu ja Matt Preston sõidavad Queenslandi, et külastada Rosie ja Haley tädi-õetütre tiimi kodurestorani.
Sarah satub roositseremoonial emotsionaalse keerise keskmesse. Grupikohtingul kirjutavad naised seekord intiimse stseeni Mattiga ning kannavad selle publiku ees ette. Serena tunded muutuvad tõsisemaks. Matti suurim saatega seotud hirm saab reaalsuseks.
Väikeses Louisianas asuvas Ponchatoula linnas pannakse iga aasta detsembris parki puust soovide karp. Ühel õhtul pidutsedes soovitab Maddie oma õel Faithil ka soovi kasti poetada. Ootamatult läheb soov täide ja Faithi ellu saabub võrratu mees. Mida rohkem nad koos aega veedavad, seda enam hakkab Faith mõtlema, et äkki on õnn siiski kogu aeg käegakatsutavamas kauguses olnud.
Romantilises pühadefilmis naaseb New Yorgist pärit ürituste planeerija Tennesseesse, et Dollywoodis jõulupidustusi korraldada, kuid ta pannakse paari tegevjuhiga, kes arvab, et saab üksinda palju paremini hakkama.
Jane ja Bernie naudivad seda, et lapsed on välja kolinud ja kulutavad usinalt toidu koju tellimisele. Kas kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh suudavad neid veenda oma toitumisharjumusi taas rajale sättima?
Neljaliikmeline Massachusettsi pere võidab toidupoest ostetud lotopiletiga neli miljonit. Nüüd on nende suurim probleem, kas kaks teismelist tütart jõuavad kokkuleppele, kumb saab omale suurema toa.
Hingelt noor vanaema tahab pärast lotovõitu endale poppi ja noortepärast maja. David Bromsted aitab tal leida kodu, mis oleks piisavalt suur, et pere võõrustada, aga piisavalt väike, et seal üksi elada.
Romantilises jõulufilmis on viis külalist kokku kutsutud võõrastemajja, et seal jõule tähistada. Omaniku abiga avastab Sarah, et neid kõiki ühendab sündmus minevikust, mis võib nende elud igaveseks pea peale pöörata.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Kõik armastavad Takut ja Jessi, kuid näib, et neid on tabanud ebaõnn, sest sekspomm Emily saabumine tõstab kuumust ja pöörab poiste päid.
Romantilises jõulufilmis on viis külalist kokku kutsutud võõrastemajja, et seal jõule tähistada. Omaniku abiga avastab Sarah, et neid kõiki ühendab sündmus minevikust, mis võib nende elud igaveseks pea peale pöörata.