Selleks, et oma sümpaatiale muljet avaldada, registreerib Kyra oma koera koertenäitusele. Probleem on selles, et tal pole koera, nii et ta peab ühe leidma (ja koolitama) ja kiiresti!
Hooaeg* H19:E3
Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
Nadia jagab mõningaid maitsvaid India retsepte, mida saate kodus valmistada – kana saagwala, küüslauguvõiga lameleivad, karri kikerherne, kartuli ja hernega ning joogiks mango lassi.
Uue sarja esimeses osas kutsub James Martin meid oma kodusesse kööki, kus ta süveneb oma lapsepõlve pühade traditsioonilistesse maitsetesse, lisades veidi vürtsi kaugematest kohtadest.
Vallaliste kaunitaride pered külastavad Lockyt, kuna lähenemas on otsuse tegemise aeg. Kelle ta neidudest finaali viib?
Locky seiklus Hunter Valleys hakkab lõpule jõudma. Tema suhted kahe viimasega neiuga on üle elanud mitmeid keerdkäike ja ülemaailmse pandeemia. Aga kas ta on selle ühe ja ainsa leidnud?
Lennufirmas töötav piloot Jimmy Nicholson otsib armastust. Kuigi need elujõulised ja enesekindlad daamid on väga armsad, ei karda nad teha kõike selleks, et kindlustada endale esimese klassi pilet armastusele.
Romantiline film edukast ärimehest, teda ootab korraldatud abielu lapsepõlvesõbraga. Sellest hoolimata asub ta otsima kaunitari, kellega kohtus halloween'i peol.
Romantilises komöödias proovib pühendumisprobleemidega Haley pähe oma vanaema “maagilist” pulmaloori, mille tagajärjel reisib ta tulevikku, kus tema ja ta pikaajaline poiss-sõber Scott on kahe lapsega õnnelikus abielus. Kas Hailey on valmis loori peast võtma ja valmis selleks, mis edasi tuleb?
Kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh asuvad abistama üksikema, kellel on toita isukas lastekari. Dixonid õpivad kasulikke kokkamisnippe ja teevad kannapöörde oma dieedis.
James jagab nutikaid nippe kiirete ja tervislike valmistoitude tegemiseks. Tema koduses köögis valmivad tal toitvad road vaid minutitega.
Kolm Oscarit võitnud filmi aluseks on tõeline sõprus, mis 1960. aastate alguses rassi, klassi ja ühiskondlikke norme eiras. Bronxist Itaalia-Ameerika naabruskonnast pärit väljaviskaja Tony Lip palgatakse Manhattanilt lõunaosariikidesse kontserttuurile suunduva tipptasemel mustanahalise pianist dr Don Shirley autojuhiks.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
Gypsy ja Nick on põgenenud. Killud minevikust näitavad, kuidas noore Dee Dee ema põhjustatud traumad võisid viia keerulise suhteni Gypsyga.
Ootamatu väljaviskamise tunded on endiselt veel väga valusad. Kõik on sunnitud küsima endalt, keda nad usaldavad. Üks paarike läheb romantilisele kohtingule.
Kolm Oscarit võitnud filmi aluseks on tõeline sõprus, mis 1960. aastate alguses rassi, klassi ja ühiskondlikke norme eiras. Bronxist Itaalia-Ameerika naabruskonnast pärit väljaviskaja Tony Lip palgatakse Manhattanilt lõunaosariikidesse kontserttuurile suunduva tipptasemel mustanahalise pianist dr Don Shirley autojuhiks.