Romantiline film! Victoria on andekas tordikaunistaja, kes jälgib elu kõrvalt, toimetades torte pulmadele, galadele ja uhketele pidudele, ise aga alati lõpuks surmväsinuna koju jõudes. Ühte oma torti kohale viies peab ta jõukat, ihaldusväärset poissmeest Jacob Adams III kelneriks. Nende vahel näib tekkivat imetaoline side ja saatuse tahtel kohtuvad nad hiljem uuesti ühes kohvikus. Kas nende vaheline armastus ja Victoria äri jäävad kestma, kui ta avastab, kes mees tegelikkuses on?
Bree saladus ähvardab Remi ta elust välja jätta. Dean ei suuda Mackenzieta lahkuda. Mali otsustab püsivamalt Summer Baysse jääda.
Dean, Ziggy ja Izzy jätavad Summer Bayga hüvasti. Kas Mackenzie tuleb venna lahkumisega toime?
Mackenzie valmistub Gabe’i hooldajaks saama. Remi avastab end teise naise käte vahelt. Mali tõugatakse tundmatus kohas pea ees vette.
Felicity tahab püsivat suhet, kuid kas see on ka Tane soov? Bree püüab otsustada, kas ta suudab ilma Remita ema olla. Eden kaitseb Remi.
Justin ja Leah lähevad kasvatusküsimustes vaidlema. Roo avastab häirivad fotod Avast. Tane ja Felicity tähistavad.
Troopiline puhkus praegu võimalik ei ole, nii et miks mitte luua kodus puhkusehõngu mõne maitsva troopilise toiduga? Selles episoodis serveerib Nadia ananassiriisi, kiireid satay vardaid ja vapustavaid troopilisi mahlajäätiseid!
James valmistab oma Hampshire'i kodus pidulike õhtusöögilaudade krooniks sobivaid roogi, mis on leidlikud selle osas, et lasevad ka tal endal pidu nautida, ning garanteerivad, et külalised saavad unustamatu maitseelamuse.
Perekondlik pidusöök kruvib üles pinge kahe neiu vahel ja Jimmy perekond ütleb, mida ta sellest mõtleb. Kokteilipidu näitab kätte väljapääsu, mida keegi ei suutnud näha.
Meie poissmees üritab privaatkohtingul kombata ühe õnneliku naise piire. Jimmy ja kaunitarid oleks justkui tagasi koolis, kuid armukadedus möllab täiega, kui tüdrukud Jimmy tähelepanu eest võitlevad.
Romantiline komöödia! Pärast oma kolme koeraga väiksesse einelasse saabumist, jutustab põgenenud pruut loo oma härra Õige otsingutest.
Romantiline komöödia! Leah on suhtes tasakaaluka ja igati rahuliku Edwardiga ning ta usub, et nii jääbki. Kui Leah kohtub Edwardi kingitud konfliktilahendamise kursusel värvika ja reljeefse raadiohäälega, hakkab ta oma elu valikute üle järele mõtlema.
Kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh asuvad abistama perekonda, kes on küll muutnud oma liikumisharjumusi tervislikumaks, kuid on kimpus täiesti käest ära toitumisega. Kas neil õnnestub anda uus hoog nende tervise edendamisele?
James leiutab kiireid retsepte, et valmistada pärast pikka tööpäeva kodus roogi, mis on riukalikult dekadentsed ning tulvil rikkalikke ja kosutavaid maitseid.
Romantiline eksitustekomöödia. Clarissa on unistanud näitlejaametist, kuid paraku kukub ta filmivõtetel läbi. Kodukanti naasnuna on sõbrad siiski tema karjäärist elevil ja kogemata läheb levima kuulujutt Clarissa ja filmitööstuse kuulsa meeshurmuri Chas Hunteri võimalikust suhtest. Ühel hetkel ei anna neid jutte enam peatada ja Clarissat ning Chasi ootab ees elu suurim näitemäng.
Täiesti uutmoodi kohtingumäng! Igas osas valivad üks mees ja üks naine potentsiaalsete kandidaatide vahel, nähes vaid nende tasahaaval paljastuvat alasti keha. Kelle keha tundub kõige ahvatlevam ja kes ei pääse järgmisesse vooru? Mida me siis vastassugupoole keha juures kõige rohkem hindame? Või mida keha nähes järeldame?
Selles saates saavad osalejad võimaluse valida endale kaaslane paljalt füüsilise veetluse põhjal. Vähehaaval paljastatakse neile kuue naise või mehe kehad ning nad saadavad ükshaaval ära neile füüsiliselt kõige vähem atraktiivsed osalejad. Tänases osas valivad endale kaaslast 33-aastane DJ Daryl ja 20-aastane tudeng ning baleriin Anya.
Selles saates saavad osalejad võimaluse valida endale kaaslane paljalt füüsilise veetluse põhjal. Vähehaaval paljastatakse neile kuue naise või mehe kehad ning nad saadavad ükshaaval ära neile väliselt kõige vähem ahvatlevad osalejad. Tänases osas valivad endale kaaslast kahe lapse ema Tracy ja 24-aastane müügimees Matthew.
Selgub et esimene kuu saarel oli vaid vaikus enne tormi ja nüüd alles läheb mölluks.
Dokumentaalfilm Eesti ühiskonnategelasest, kunagisest poliitvangist ja väga erilisest naisest Lagle Parekust. Tema rännak algab 1941. aastal ja jõuab välja tänapäeva. Lagle Pareki esimene reis viis teda juba lapseeas koos perega küüditatuna Siberisse ning aastakümneid hiljem poliitvangina Mordva vangilaagrisse. Nendest sündmustest hoolimata ei meenuta Lagle seda aega kui kannatuste rada, vaid pigem kui seiklust. Parek on ideaalne eeskuju mõistmaks, kuidas kõikide raskuste puhul saab jääda inimeseks. See on lugu inimese olemusest ja kirest elada. Sealjuures Lagle ei väsi kordamast oma ema tarkust: “Pole vahet, kus sa elad, peaasi, et sa inimeseks jääd“.