Romantiline komöödia suurlinna ajakirjanikust, kes naaseb oma väiksesse kodulinna, et kirjutada lugu USA iseseisvuspäeva kohta - seal avastab ta, et armastus on just see, mis tema elust puudu on.
Kas Felicity on jõudnud allakäigutrepi lõppu? Mali teeb Rose’ile rannal üllatuse. Theo kaitseb Avat.
Remi toetab Breed. Malile helistatakse tundmatult numbrilt. Ava proovib piire.
Kirby avastab Ava salajase kinnisidee. Justin otsib oma tütart. Mali pere saabub Summer Baysse.
Gabe on valmis kõige hullemaks. Rose saab Mali õelt peapesu. Ava kinnisidee murrab Justini südame.
Ziggy annab Gabe’ile edasi raske teate. Mackenzie ei ole valmis kaotama usku paremasse tulevikku. Kas Nikau ja Bella armastus saab teise võimaluse?
Nadia kavandab piknikut, mida saate oma tagaaias pidada ja kus pakutakse vorstirulle õunte ja jõhvikatega, külmkapisalati ning kaerajahuga karamelli-šokolaadikoogi.
James serveerib kodus tehtud roogasid, mis näevad välja, kui restoranitoidud.
Grupikohtingul saavad neiud kehavärvidega Locky kehale sõnumeid kirjutada. Kes jätab oma jälje? Bella läheb endast välja kui privaatkohtinguks valitakse Irena.
Kas Bella ja Locky saavad privaatkohtingul oma purunenud suhte ära parandada? Kokteilipeol jagub küllaga pisaraid, sest peagi selgub, kes pääseb finaali.
Selleks, et oma sümpaatiale muljet avaldada, registreerib Kyra oma koera koertenäitusele. Probleem on selles, et tal pole koera, nii et ta peab ühe leidma (ja koolitama) ja kiiresti!
Frankie ja Nate on koos ja valmistuvad linna suviseks suursündmuseks. Nad ei jõua ära oodata, et tutvustada oma uut veini, kuid ootamatu õnnetus paneb proovile nii nende äri kui suhte.
Imranide pere on alates Uus-Meremaale kolimisest püüdnud toituda tervislikumalt ja tasakaalustatumalt, kuid kõik nende katsed on luhtunud. Kas kokk Michaeli ja restoranipidaja Ganeshi abiga õnnestub perekonnal kaks kultuuri ühendada ja vähendada oma snäkkimist?
Uue sarja esimeses osas kutsub James Martin meid oma kodusesse kööki, kus ta süveneb oma lapsepõlve pühade traditsioonilistesse maitsetesse, lisades veidi vürtsi kaugematest kohtadest.
Romantilises komöödias proovib pühendumisprobleemidega Haley pähe oma vanaema “maagilist” pulmaloori, mille tagajärjel reisib ta tulevikku, kus tema ja ta pikaajaline poiss-sõber Scott on kahe lapsega õnnelikus abielus. Kas Hailey on valmis loori peast võtma ja valmis selleks, mis edasi tuleb?
Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Gypsy ja Nick peavad plaani, et saada lõpuks kokku, lootes võita Dee Dee heakskiidu. Kui nende kavatsused katastroofiliselt luhtuvad, on nad sunnitud tegema armastuse nimel äärmusliku käigu.
Osalejad mängivad toiduga keelehokit ning mäng läheb üsna rõvedaks. Caroline’i uudis raputab kogu villat.
Dokumentaalfilm raske haigusega võitlevast sepast, kes võtab ette oma elu viimase suure tellimuse – damaskuse terasest mõõga valmistamise. Peategelane on sepp Taimo Kõrvemaa, keda hüütakse Sepa Tomiks, aga ka Damaskuseks, sest ta on üks väheseid meistreid Eestis, kes valdab tehnikat, kuidas damaskuse terasest mõõka valmistada. Filmi teljeks ongi maausuliste poolt mõõga valmistamine, algusest lõpuni. Lisaks lugu sellest, kuidas lastekodu vargapoisist ja rusikakangelasest kasvab välja meister.