Romantiline film edukast ärimehest, teda ootab korraldatud abielu lapsepõlvesõbraga. Sellest hoolimata asub ta otsima kaunitari, kellega kohtus halloween'i peol.
Felicity ei suuda enam halva mängu juures head nägu teha. Bree kardab, et Remi põrub oma uue muusikalise katsetusega. Bella ei taha Nikauga uuesti hüvasti jätta.
Remi püüab Bree nimel oma valu kannatada. Eden puistab Cashile südant. Felicity märkab, et Tane tunneb end üksikuna. Kas Deani õnnelik pere on lagunemisohus?
Cash ja Eden naudivad armuõnne. Süütundest painatud Felicity põgeneb. Ziggy seab perekonna esikohale.
Felicity peab silmitsi seisma oma deemonitega. Roo ja Ava lähevad tülli. Theol ei jää muud üle, kui välja kolida.
Tane sööstab Felicity juurde. Remi ei saa Breest aru. Theo kolimine lööb kiilu tervesse perekonda.
Uus-Meremaa võib ju olla lukus, kuid see ei tähenda, et me ei võiks perekondlikke sündmusi oma mullis siiski tähistada! Selles episoodis organiseerib Nadia oma pojale sünnipäevapidu, kus pakutakse munadeta šokolaadikooki, minipitsasid ja maitsvat maasika-piimakokteili.
James jagab nutikaid nippe kiirete ja tervislike valmistoitude tegemiseks. Tema koduses köögis valmivad tal toitvad road vaid minutitega.
Poissmees Jimmy viib ühe kaunitaridest imelisele ja lõbusale esimesele kohtingule, kus piiriks on tõesti vaid taevas.Juba järgmisel päeval toimub kurikuulus grupikohtingu fotosessioon.
Jimmy viib ühe õnneliku neiu romantilisele kohtingule. Ühiskohtingul lendavad sädemed. Kokteilipidu algab küll sujuvalt, kuid kui tüdrukud on endast väljas ja pinged kasvavad.
Romantikafilm! Terry on romaanikirjanik, kel on loomekriis. Matthew on kuulus kokk, kes on saanud toidukriitikute käest nahutada. Nende kahe pimekohting ei kulge just kõige sujuvamalt. Mõlemad otsustavad aja maha võtta ja Prantsusmaal villapuhkust nautida. Kõige vähem loodavad nad sel puhkusel aga kohata teineteist.
Romantiline film! Hope saab ülesandeks õpetada Manhattani ihaldatuimat poissmeest oma säravaks pulmaks tantsima. Mis juhtub aga siis, kui hoopis tantsutunnis süttib leek?
Kampa korterikaaslasi vaevavad üha kasvavad kulutused toidule, mis tulevad snäkkidest ja sellest, et igaüks teeb endale ise süüa. Kas kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh suudavad nad panna säästlikkuse nimel ühise meeskonnana tööle?
Kiire elustiiliga peredele ja pirtsakatele sööjatele valmistab James kaks rooga samadest koostisainetest - ühe lastele ja teise täiskasvanutele. Need on retseptid, mis teevad lõpu igasugustele vaidlustele õhtusöögilauas.
Teemapidusid korraldav Hailey avastab ühel päeval koju jõudes, et ta koer on kutsikaootele jäänud. Kui kutsikamajandus tal üle pea hakkab kasvama, otsustab Hailey hakata kutsikapidusid korraldama. Esimesed korrad ei lähe sugugi sujuvalt, aga kui üks kutsikas hüppab üksikisa Ryanile sülle, teab Hailey, et see on saatuslik märk.
Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
Gypsy on elevil, et alustada Nickiga Wisconsinis puhtalt lehelt, aga nende uus elu pole selline muinasjutt, nagu ta oli ette kujutanud. Gypsy ärevus süveneb, kui varasemad kuriteod endast märku hakkavad andma.
Osalejaid tabab säutsumisväljakutses tõeline reaalsuskontroll ja mitme paari suhtesse tekivad mõrad.
Eesti menufilm. Abiturient Mattias plaanib välismaale fotograafiat õppima minna, kuid tormiline armumine hulljulgesse Hannasse lööb kõik plaanid segamini. Bipolaarse häirega Hanna tõmbab Mattiase ohtlikku sündmustekeerisesse – püüdes tüdrukut päästa, sooritab poiss kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – teeselda ainsat psüühikahäiret, mida ta tunneb. Bipolaarsust...