Selleks, et oma sümpaatiale muljet avaldada, registreerib Kyra oma koera koertenäitusele. Probleem on selles, et tal pole koera, nii et ta peab ühe leidma (ja koolitama) ja kiiresti!
Sam on alla võtnud pea 65 kilo, kuid selle käigus kaotanud ka osa enda identiteedist. Matustekorraldaja Amanda on maadelnud tõsise haigusega, mis on võtnud temalt enesekindluse ja ilu.
Hooaeg* H19:E6
Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
Tänased kodutoidud on parim rohi näpistava talvepakase vastu. Nende hulgas on sooja andev veiseliha ja punase veini pirukas, maitsev kana-frikassee ja isetehtud vahukommid šokolaadi-dipikastmes. Lisaks kohtume talunikega, kes toodavad parima kvaliteediga veiseliha ja ühega Suurbritannia parimatest tooršokolaadi valmistajatest.
Käes on kauaoodatud finaal. Meie kaks parimat võistkonda peavad valmistama 100 portsu, et kohtunikele Manu Fieldelile, Curtis Stone'ile ja Colin Fassnidge'ile muljet avaldada. Milline meeskond kroonitakse meistriks ja võidab 100 000 dollarit?
Värskelt abiellunud Alan ja Lucy armastavad Chicagot, aga mitte oma tillukest korterit ja nii on nad äärelinna maja jahil. Nende arusaam täiuslikust majast on aga üsna erinev, kas nad leiavad midagi, mis tundub mõlemale nagu kodu?
14 allesjäänud osalejat on valmis draama seljatama ja keskenduma kvaliteetajale Katie’ga. Maja raputab uue osaleja liitumine. Suure grupikohtingu ajal tutvustatakse osalejatele uhiuut sportmängu. Katie’l on Andrewga oluline vestlus ja üks meestest muutub armukadedaks.
Frankie ja Nate on koos ja valmistuvad linna suviseks suursündmuseks. Nad ei jõua ära oodata, et tutvustada oma uut veini, kuid ootamatu õnnetus paneb proovile nii nende äri kui suhte.
Krimifilmide sari pühendunud ja erakordselt taibukast arheoloogiaprofessorist Emma Fieldingust, kes alatasa mõrvamüsteeriumite tunnistajaks sattub. Emma Fielding külastab arheoloogide konverentsi, kus mürgitatakse organisatsiooni president. Kuna presidendi ametiposti on noolinud mitmed, on Emmal ja FBI agendil Jim Conneril ka kahtlusaluseid rohkem kui üks. Emma Fieldingu rollis telesarjadest "Melrose Place" ja "Kaks ja pool meest" tuttav Courtney Thorne Smith.
Cherry ja ta meeskond annavad nõu kurnatud üksikemale Alisonile. Rachael on veetnud viimased 10 aastat kasupere emana ja tõstnud noorte enesekindlust, kuid tema enda enesehinnang on madalam kui kunagi varem.
Californias elav paar otsib võimalusi, kuidas kolida välja oma väikesest korterist hinnatud Redondo Beachi piirkonda.
Beatriz on Los Angelese massöör ja holistiline tervendaja, kes sõidab oma kliendi Cathy mereäärsesse mõisa. Kui tema vana Volkswagen katki läheb, saab ta Cathylt sõbraliku kutse jääda näiliselt süütule äriõhtusöögile.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Selgub et esimene kuu saarel oli vaid vaikus enne tormi ja nüüd alles läheb mölluks.
Beatriz on Los Angelese massöör ja holistiline tervendaja, kes sõidab oma kliendi Cathy mereäärsesse mõisa. Kui tema vana Volkswagen katki läheb, saab ta Cathylt sõbraliku kutse jääda näiliselt süütule äriõhtusöögile.