Sienna ja Matt olid keskkoolis parimad sõbrad. Pärast lõpetamist asus Sienna kodulinnas tööle pulmakorraldajana, Matt aga lahkus, et ülikooli minna. Nüüd on Matt taas kodus ja kihlatud elegantse Mindyga. Aga kui nad Sienna oma pulmi korraldama palkavad, sõidab Mindy tööasjus linnast ära. Matt hakkab kahtlema oma tulevikus Mindyga, Sienna peab otsustama, kas ta on valmis avaldama oma tundeid.
Cherry Healey jagab stiili- ja ilunõuandeid. Liiklusreguleerijal Klaral on täiskasvanute akne ja ta vajab lahendust, mis aitaks tal enesehinnangut tõsta.
Hooaeg* H19:E5
Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
Nadiya valmistab vau-efektiga pidupäevaküpsetisi alates kaheksakihilisest sünnipäevatordist kuni sädeleva Mardi Gras´i kuningliku tordini ning kuumadest ristikuklitest kuni uhke küpsisetornini.
Neli tiimi valmistavad kolmekäigulise eine, et muljet avaldada kohtunikele Manu Fieldelile ja Curtis Stone'ile, kuid suurde finaali pääsevad ainult kaks paremat võistkonda.
Kihlatud paar tahab oma ühist elu alustada pulmade ja suure remondiga oma Los Angelese kodus.
Katie teatab kõigile meestele, et need, kes pole siin ausate kavatsustega, võivad kohe koju ära minna. Grupikohtingul aitab Poissmehe saatest tuntud Nick Viall teistel meestel jagada isiklikke lugusid. Katie on nende aususest liigutatud ja räägib ka endast rohkem. Michael A võtab Katie põlve nõrgaks, kuid majas ei ole draama veel kaugeltki jahtunud.
Romantilises filmis saab Tom teada, et tal on ravimatu ajuvähk ja otsustab ise otsida oma naisele uue abikaasa ja tütrele uue isa, enne kui on liiga hilja. Abikaasa Valentine'i teadmata loob Tom talle internetis tutvumisprofiili ja mõistab siis, et ei tea tema kohta enam eriti palju. Tom püüab Valentine'i paremini tundma õppida ja mõistab, miks ta temasse kõik need aastad tagasi armus.
Vana kolleeg Adelle Fisher kutsub Emma Fieldingu appi konsultatsioonile uuele väljakaevamisprojektile. Adelle ei usalda praegu töötajaid arheolooge ja tahab, et Emma jälgiks professor Thomas Websterit. Emma avastab, et mitmeid väärisesemeid on kadunud ning kutsub asja uurima appi oma vana sõbra FBI agendi Jim Conneri.
Cherry aitab piirkonnapolitseinikul oma ebakindlusest üle saada ja värskelt lahutatud emal, kelle lapsedki on kodust välja kolinud alustada uut peatükki oma elus.
Los Angeleses elav paar püüab oma esimesesse ühisesse kodusse ära mahutada nii uhke magamistoa kui moeblogija unistuste garderoobi.
Molekulaarbioloog ja tema laboripartner avastavad tõendeid, mis võivad meie ühiskonda põhjalikult muuta.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Osalejaid tabab säutsumisväljakutses tõeline reaalsuskontroll ja mitme paari suhtesse tekivad mõrad.
Molekulaarbioloog ja tema laboripartner avastavad tõendeid, mis võivad meie ühiskonda põhjalikult muuta.