Kui 10-aastane Maisie peab ootamatult oma limonaadileti sulgema, näeb karjäärinaine Trish selles võimalust aidata nii firmat Sunny Day Limonade, kus ta töötab, kui ka Maisiet, ja ta naaseb vastumeelselt oma kunagisse kodulinna. Seal saab ta teada, et Maisie isa on tema kooliaegne kallim Evan. Ühiselt limonaadiletile kasutusluba ajades saavad nad taas lähedasemaks ja vanad tunded löövad uuesti lõkkele.
Aastaid oma pere eest hoolitsenud Julie on otsustanud keskenduda nüüd iseendale. Ta tahab vormitust stiilist lahti saada ja oma välimusele glamuuri lisada. Alustuseks külastab kosmeetikut ja saab teada, et lõtva nahka saab pinguldada ka ilma operatsioonita. Endine politseinik Amanda plaanib hakata uuesti pidutsejaks, kes ta ammu oli ning nõustub proovima moelavade trende, saab meigikoolitust ja külastab hambaarsti.
Mercedes pääseb Breele lähedale. Cash uputab ennast töösse. Kas Irene on ette võtnud rohkem, kui ta suudab ära süüa?
Bree ei saa Remi usaldada. Lyrikul on suur võit peos. Irene kannatus hakkab katkema. Andrew paranoia kasvab.
Bree ei suuda Remi usaldada. Andrew õde saabub linna. Marilynile pakutakse magusat diili.
Alf haarab ohjad enda kätte. Andrew võtab Teganiga ühendust. Theo avaldab uudise.
Lyrik sööstab stuudiosse. Mercedes teeb oma käigu. Tane ei ole tema ise.
Nadiya jagab tee kõrvale sobivate lemmikküpsetiste- ja suupistete retsepte: vaarika-amaretto küpsistest kuni šokolaadi florentiinide ja metsikult maitsvate kanasõõrikuteni.
Noor pere on kolinud New Yorgist Austinisse, et töötada sealses kasvavas tehnoloogiasektoris. Naine armastab hubaseid kodusid, kuid mees naudib pigem sajandi keskpaiga puhtaid modernseid jooni. Kas nad suudavad leida ühisosa?
Tihe nädal teeb meestele tõsise reaalsuskontrolli. Katie läheb ühega meestest armsale matkamiskohtingule. Lõbutsemise kõrval tõuseb ka pinge ja see tähendab, et kohe on ka draama majas ja Katie peab asuma raskeid dilemmasid lahendama.
Sienna ja Matt olid keskkoolis parimad sõbrad. Pärast lõpetamist asus Sienna kodulinnas tööle pulmakorraldajana, Matt aga lahkus, et ülikooli minna. Nüüd on Matt taas kodus ja kihlatud elegantse Mindyga. Aga kui nad Sienna oma pulmi korraldama palkavad, sõidab Mindy tööasjus linnast ära. Matt hakkab kahtlema oma tulevikus Mindyga, Sienna peab otsustama, kas ta on valmis avaldama oma tundeid.
Kui õnnetu baarikaklus pöörab Wyomingu puhkekeskuse ühiskondliku töö tandriks, avastavad suurlinnatüdrukud Julia ja Sydney ootamatu missiooni, mis muudab nende mõlema elu igaveseks.
Cherry Healey jagab stiili- ja ilunõuandeid. Liiklusreguleerijal Klaral on täiskasvanute akne ja ta vajab lahendust, mis aitaks tal enesehinnangut tõsta.
Kihlatud paar tahab oma ühist elu alustada pulmade ja suure remondiga oma Los Angelese kodus.
Vana kolleeg Adelle Fisher kutsub Emma Fieldingu appi konsultatsioonile uuele väljakaevamisprojektile. Adelle ei usalda praegu töötajaid arheolooge ja tahab, et Emma jälgiks professor Thomas Websterit. Emma avastab, et mitmeid väärisesemeid on kadunud ning kutsub asja uurima appi oma vana sõbra FBI agendi Jim Conneri.
Sõbrad H8:E21
Monica restorani kritiseeritakse ajalehes ja ta otsustab minna kokandust õppima. Ross läheb kohtama ja Rachel muutub armukadedaks.
Sõbrad H8:E22
Racheli sünnituspäev hilineb ja arst soovitab talle ja Rossile, et seks võib protsessi kiirendada. Joey kutsub Chandleri oma filmi esilinastusele, too jääb seal aga magama.
Vaatame üle hetked, mis on pakkunud mahlakat tausta meie saatele. Taaskülastame polüamoroosset paarikest ja vahukoorde mattunud kehade omanikke. Kohtume taas Emmy-Louga, kes on saates osalenud kolm korda.
Aeg on tähistada õigeid valikuid ja õnnelikke lõppe! Vaatame tagasi kordadele, kui osalejad leidsid saatest oma õnne. Räägime Gemma ja Jamesiga, kelle armastus on endiselt täies õies.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Viimase saate paaride ümbermängimise paks veri pole ikka veel lahkunud. Tommy ja Curtis näitavad, kui suur nende sõprus on.
Dokumentaalfilm raske haigusega võitlevast sepast, kes võtab ette oma elu viimase suure tellimuse – damaskuse terasest mõõga valmistamise. Peategelane on sepp Taimo Kõrvemaa, keda hüütakse Sepa Tomiks, aga ka Damaskuseks, sest ta on üks väheseid meistreid Eestis, kes valdab tehnikat, kuidas damaskuse terasest mõõka valmistada. Filmi teljeks ongi maausuliste poolt mõõga valmistamine, algusest lõpuni. Lisaks lugu sellest, kuidas lastekodu vargapoisist ja rusikakangelasest kasvab välja meister.