Keelatud vili
E-R hommikul

Kohvikus töötava Yildize elu muutub, kui ta tutvub rikka seltskonnadaami Ender Arguniga. Ender peab lahutamisplaane oma abikaasast Halitist ning kavatseb kaasata sellesse Yildize. Ta teeb Yildizele tööpakkumise. Yildize õde Zeynep asub aga tööle Haliti sugulase ja äripartneri Alihani ettevõttes.

  • PäritolumaaTürgi
  • Valmimisaasta2022
Saade on järelvaadatav 14 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H3:E213
Halit on Yildizi külastusest liigutatud. Yildiz püüab Haliti tuju tõsta ja ulatab talle oma abikäe. Nadiril tuleb Yildizi kaotusega leppida. Sahika maksab Nadirile valusalt kätte. Yigit ei suuda Lilast loobuda.
Duo 4
H6:E433
Yildiz kutsub Enderi ja Engini enda poole õhtusöögile. Engin saadab järgmisel päeval Yildizile tänutäheks uhke lilleseadise, nagu Ender oli talle soovitanud. Ender palub Yildizil minna Enginiga kohvile. Ender soovib, et Yildiz kiidaks mehele teda. Asuman ja Yildiz märkavad, et Engin paistab olevat huvitatud hoopis Yildizist, mitte Enderist. Yildiz nõuab Doganilt, et ta Hilali häärberist minema ajaks.
Kanal 2
H3:E214
Yildizil ja Nadiril on tõsine jutuajamine. Halit näeb, et tal ei tasu oma sõpradele loota. Hoopis Kaya tuleb talle oma tuge pakkuma. Erim läheb Enderi juurde elama, Haliti tütred aga Yildizi poole. Sahika viib oma plaani täide.
Duo 4
H6:E434
Engin ja Yildiz kohtuvad kohvikus, aga kui Yildiz mehe peale kohvi ajab, satub ta paanikasse. Engin püüab Yildizit rahustada ning hoiab hetkeks ta käest kinni. Kohvikusse saabunud Kumru arvab, et ta onu ja Yildizi vahel on midagi ja teeb neist pilti. Hilal kuuleb pealt Kumru ja Handani juttu ning räägib kuulujutu edasi Enderile. Hilal saab oma tahtmise – Ender usub, et Engin ja Yildiz on suhtes. Ka Engin tunnistab Enderile, et tema südames on hoopis Yildiz. Ender paljastab Doganile reeturi Altay. Loomulikult tahab ta selle eest Doganilt vastutasuks midagi.
Kanal 2
H3:E215
Nadiri ootamatu surm šokeerib kõiki. Veelgi rabavam uudis on kõigile see, et Sahika on Nadiriga abielus ning kogu mehe vara jäi naisele. Ender ja Caner püüavad tõestada, et Sahika Nadiri tappis. Sahika seab end Argun Holdingi juhi kohale sisse.
Duo 4
H6:E435
Ender käitub edasi, nagu usuks Yildizit. Dogan saadab Hilali Itaaliasse. Dogan räägib oma tütrele, milline nuhk Altay on. Kumru soovib Altayle isiklikult kätte maksta. Yildiz läheb Doganiga romantilisele õhtusöögile, mis jääb üsna pea pooleli, kui Dogan teatab, et kavatseb abielluda Enderiga. Kumru on isa otsuse peale maruvihane ja lahkub kodust.
Kanal 2
H3:E216
Halit üritab uue eluga kohaneda. Mehe tööotsingud ei lähe edukalt. Zehra ja Lila rõõmustavad tööotsa leidmise eest. Halit ostab viimase raha eest oma noorimale pojale kingituse. Sahika laseb Enderi lahti.
Duo 4
H6:E436
Ender ja Dogan abielluvad. Ender soovib, et nende abielu oleks päris. Enderil ja Caneril õnnestub Kumru tagasi koju oma isa juurde meelitada. Küll aga palub Ender Doganilt, et Handan koliks häärberist välja. Yildiz vannub, et tema kättemaks tuleb pikaldane. Halil on šokeeritud, kui kuuleb Doganilt, et ta on tema reisi ajal abiellunud Enderiga. Engin tunnistab Yildizile, et on temasse armunud. Yildiz ei anna mehele vähimatki lootust.
Kanal 2
H3:E217
Halit palub Yildizilt andestust oma varasema inetu käitumise pärast ja tänab teda, et naine talle raskel ajal toeks on. Halit tunneb end veel täbaramalt, kui ei suuda oma pisipoja haiglaarvet tasuda ning sellest järgmisel päeval uudis ilmub. Halit asub tööle kohalikus poes raamatupidajana. Sahika pakub Halitile assistendi kohta, millest mees keeldub.
Duo 4
H6:E437
Hilal mõtleb välja plaani, kuidas häärberisse jääda. Ta valetab Doganile, et ootab temalt last. Ender peab uudist kohe kahtlaseks. Tänu Canerile saab Ender tõe teada ja Hilal on sunnitud Doganile tunnistama, et ta pole rase. Löödud Hilal pöördub Yildizi poole ja pakub talle koostööd. Ta teeb ettepaneku Enderi mainet kahjustada.
Kanal 2
H3:E218
Sahika nõustub Kaya tingimusega Ender tagasi tööle võtta. Zehra ei saa tööga hakkama ning alustab uuesti joomist. Haliti elu muutub üllatava uudisega, kuid ta otsustab seda kõigi eest saladuses hoida, et Sahikale kätte maksta. Yildizi ellu tuleb keegi uus.
Duo 4
H6:E438
Enderi maine saab kahjustada, kui ta tõuseb üritusel püsti, arvates, et saab autasu. Ent siis antakse autasu üle hoopis Yildizile. Yildizil on ka lisaplaan varuks. Ta laseb lahti jutud, et Engin tuleb õhtul nende poole kätt paluma. Ender arvab, et Yildiz kihlub Enginiga, kuid on siis tunnistajaks Zeynepi ja Engini kihlusele. See tekitab Dogani ja Enderi vahel pingeid. Dogan hakkab uskuma, et ehk tegi ta Yildizile ülekohut.
Kanal 2
H3:E219
Lila ja Erim teevad kõik endast oleneva, et isa aidata. Ender ei jõua ära imestada, kui Halitit Sahika assistendina tööl näeb. Halitit tundes hakkab ta kahtlustama, et Halit varjab midagi. Kerim leiab võimaluse Yildizile lähenemiseks.
Duo 4
H6:E439
Kumru on juba Selimisse kõrvuni armunud ja palub Caneri abi, et end lihtsaks tüdrukuks muuta. Ta ei soovi Selimile öelda, et on rikkast perest pärit. Handan on marus, kui kuuleb, et Engin kihlus Zeynepiga. Hilal palub Doganilt vabandust ja tahab uuesti tööle asuda, ent Dogan keeldub sellest.
Kanal 2