Keelatud vili
E-R hommikul

Kohvikus töötava Yildize elu muutub, kui ta tutvub rikka seltskonnadaami Ender Arguniga. Ender peab lahutamisplaane oma abikaasast Halitist ning kavatseb kaasata sellesse Yildize. Ta teeb Yildizele tööpakkumise. Yildize õde Zeynep asub aga tööle Haliti sugulase ja äripartneri Alihani ettevõttes.

  • PäritolumaaTürgi
  • Valmimisaasta2021
Saade on järelvaadatav 14 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H5:E380
Ömer annab Cagatayle unustamatu õppetunni. Enderi seekordne plaan viib Kumru elu pöördepunkti. Meric viib Cagatay ja Kumru kokku, et nad omavahel rääkida saaksid, ent Dogan näeb neid koos.
Duo 4
H5:E381
Kumru avastab, et ta isa on ka tema pangakaardid sulgenud ja tal pole kuhugi minna. Ta hakkab elama oma teenijanna Ezgi tagasihoidlikus kodus, kuid hoiab seda kõigi eest saladuses. Ekin on nõus Ömeri restorani ära ostma.
Duo 4
H5:E382
Yildizit häirib Dogani tusane meel ja ta otsustab tema heameeleks Kumru tagasi koju tuua. Ömeri ärasaatmispeol läheb Enderi ja Yildizi vahel kähmluseks. Kumru on aga otsustanud ise hakkama saada. Dogan paneb Enderi ja Cagatay keerulisse olukorda.
Duo 4
H5:E383
Yildiz aitab Kumru Ekini restorani kelneriks tööle. Ekini ja Kumru vahel tekib kohe säde. Pedagoogi soovituse järgi tuleb Cagatayl ja Yildizil pojaga rohkem aega veeta, mis aga Doganile sugugi ei meeldi. Dogan tunnistab Yildizile oma tunded üles. Yildiz palub mõtlemiseks aega. Ootamatult ilmub välja Kumru ema Handan.
Duo 4
H5:E384
Ender saab teada, et Mericil on Dogani suhtes omad lootused ja ta tahab seda oma kasuks ära kasutada. Ekin ja Kumru leiavad kiirelt ühise keele. Kumru ema Handan süüdistab Kumruga juhtunus Yildizit ja hakkab temaga sõdima.
Duo 4
H5:E385
Dogan tuleb Kumrule järele, ent Kumru keeldub temaga kaasa minemast ja Ekin astub Kumru kaitseks välja. Ender lööb Handaniga käed, et Dogan ja Yildiz lahku ajada. Handan teeb katse Yildiz ära osta. Dogani viisakus jätab Mericile mulje, et mees on temast huvitatud.
Duo 4
H5:E386
Ender annab Mericile valesid lootusi. Yildiz on otsustanud anda Doganile võimalus, aga talle avaneb vaatepilt, mis paneb ta kiirelt ümber mõtlema. Handan palub Ekinil olla talle abiks, et teda Kumruga lähendada.
Duo 4
H5:E387
Doganil on tükk tegemist, et end Yildizile välja vabandada, kuid viimaks see tal õnnestub. Meric on Enderi peale maruvihane ja lahkub ettevõttest. Ender ja Handan muudavad plaani ja üritavad seekord jätta Doganile muljet, nagu Yildiz petaks teda.
Duo 4
H5:E388
Handan räägib Yildizile, et on abielus ülimalt julma mehega. Ender ja Handan viivad Dogani ja Yildizi lahku ajamiseks läbi järgmise plaani, kuid seekord tõttab Yildizile appi hoopis Kumru.
Duo 4
H5:E389
Yildizis kahtlema hakanud Dogan laseb naist jälitada. Ender hakkab koos Caneriga Handani tausta uurima. Asuman leiab endale uue sõbranna. Cagatay üritab oma pere päästa ja Yildiziga ära leppida. Yildiz otsustab Kumrut mürgitada, et too tagasi koju tuleks.
Duo 4