Kõmutüdruk
E-R hommikul

Serena avastab, et Aaron on tema eest üht-teist varjanud. Jenny ja Agnes kavandavad moeshow vastu sissisõda. Soovides iga hinna eest Yale'i pääseda pakub Blair end dekaani sõbra teismelist tütart hoidma.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2010
H4:E16
Uni või armastus
Eric tähistab oma 18. sünnipäeva. Blair tahab karjääri tagant kiirustada, aga ebaõnnestub. Serena peab valima pere ja Beni vahel. Chucki ja Lily suhted on pärast Lily reeturlikku tegu enam kui jäised.
Duo 4
H4:E17
Poja impeerium
Beni ema tuleb linna ja tekitab Serena ning Beni vahel probleeme. Russell Thorpe tahab Chucki pere hävitada, aga seab sellega ohtu ka oma suhte Rainaga. Serena ja Ericu tohtrist isa William van der Woodsen naaseb Upper East Side'ile.
Duo 4
H4:E18
Kuninglikud intrigandid
Lily ootab tagajärgi oma otsusele. William van der Woodsen, CeCe ja Lily õde Carol tulevad talle toeks ja ühtlasi Tascheni fotosessioonile, kus jäädvustatakse "tänapäeva siniverelisi". Caroli tütar Charlie tuleb ema teadmata Upper East Side'ile, et tutvuda Serena ja ülejäänud perega. Blair saab ilmutuse oma tulevikust ja mõtiskleb, kes on tema jaoks see õige.
Duo 4
H4:E19
Kübeke roosat
Serena palub Charliel välja selgitada, miks Blair ja Dan nii palju aega koos veedavad ja mis rolli mängib üks ootamatu külaline nende elus. Nate'i abiga otsustab Raina minna oma ema otsima. Chucki lootused purunevad minevikusaladuse tõttu.
Duo 4
H4:E20
Printsessid ja konn
Blairi unistused on täitumas, aga Serena ähvardab Blairi minevikku paljastades kõik purustada. Charlie ja Vanessa saavad sõpradeks. Shokeeriv saladus paneb Nate'i raskesse olukorda ning sunnib valima Raina ja Chucki vahel.
Duo 4
H4:E21
Purunenud embused
Charlie hakkab end Serena ja tema sõprade seas koduselt tundma. Blair mõtiskleb meesuhete üle, triivides õnneliku abielusadama poole. Jack Bassi naasmine Upper East Side'ile põhjustab ahelreaktsiooni, mis võib hävitada Chucki ja tema lähedased.
Duo 4
H4:E22
Pikk hüvastijätt - Hooaja viimane!
Tagasi on Georgina Sparks ja Constance Billardi õelad tüdrukud Kati ja Is. Näeme ka "Kõmutüdruku" autorit Cecily von Ziegesari.
Duo 4
H5:E1
Nõus, ja siis null
Serena armastab oma uut tööd Hollywoodis, kuid teeb eksimuse, mis läheb talle kalliks maksma. Chuck ja Nate saabuvad oma Lost Summeri reisi viimaseks peatuspaigaks Los Angersse, ühinedes Serenaga glamuursel peol Hollywood Hillsis, kus Nate kohtub seksika vanema naisega. Blair ja Louis naasevad Monacost ja hakkavad planeerima oma kuninglikku pulma, aga kui Louis keeldub oma perele vastu astumast ja Blairi toetamast, seab tema nõrkus nende suhte ohtu.
Duo 4
H5:E2
Kaunitar ja kole suur pidusöök
Dianal on Nate’ile ootamatu põnev pakkumine. Serena sunnib Charliet otsustama, millist elu ta elada tahab. Dan palub Chuckilt abi, et takistada oma raamatu avaldamist, kuid avastab, et Chuck vajab samuti abi. Blairi tulevane vennanaine Beatrice saabub Monacost, kuid tema tagamõtted Blairi suhtes võivad hõlmata enamat kui lihtsalt tutvumine.
Duo 4
H5:E3
Eituse kalliskivi
Nate peab otsustama, kas ületada Diana palvel moraalseid piire. Dan on aru saanud, kes tema raamatu välja annab, ja otsib abi selle peatamiseks, kuid satub siiski tähelepanu keskpunkti. Chuck aitab Danil oma uue saatusega leppida, nii nagu Dan püüab jätkuvalt aidata Chuckil ta emotsionaalsetest tõketest läbi murda. Serena ja Charlie naasevad Californiast Upper East Side'i.
Duo 4
H5:E4
Nähtamatu Dani mälestused
Pärast pikka kaalutlemist otsustab Dan kokku kutsuda Serena, Blairi, Nate'i, Chucki, Rufuse ja Lily, et paljastada neile tõde oma raamatu kohta, lootes saada sõpradelt raamatuesitlusel toetust. Pärast seda, kui Louis on Dani raamatut lugenud, satuvad Blair ja Louis kriisi. Diana saab ühe Nate'i sõbra kohta kompromiteerivat infot ja kasutab seda enda huvides ära.
Duo 4
H5:E5
Paastujad ja vihased
Yom Kippuri pidustuste ajal satuvad Blair ja Louis võimuvõitlusesse Louise perekonna vastu. Serena ülemus käsib Serenal teha ebamugava otsuse, valida oma uue töökoha ja Daniga suhte vahel. Diana valmistub New York Spectatori debüüdiks.
Duo 4