New Amsterdam
E-R hommikul

UUS! Alustab uus auhinnatud haigladraama! Ameerika vanimasse New Amsterdami nimelisse haiglasse saabub iganenud süsteemide ja bürokraatiaga võitlema dr Max Goodwin. Sarja sündmustik tiirleb suuresti ümber karismaatilise uustulnuka uuenduslike otsuste. Seni alarahastatud ja alahinnatud ajalooline ning väärikas haiglakompleks saab dr Goodwini käe all tasapisi uue hingamise.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2018
H2:E6
Aukoht
Terve grupp laagris olevaid naisi satub EMOsse. Max saab ühe kohta neist teada infot, mis võib patsiendi ohtu seada. Sharpe ja Kapoor pingutavad selle nimel, et kaks vaenutsevat õde taas ühise keele leiaks.
Duo 4
H2:E7
Truud sõdurid
Kapoor toob Iggy PTSH gruppi uue liikme, kuid loominguline teraapiavorm põhjustab totaalse kaose. Sharpe avastab patsiendi kauahoitud saladusi ning paneb sellega Maxi keerulisse olukorda.
Duo 4
H2:E8
Mida süda ihkab
Sharpe annab endast patsiendi nimel kõik, kuid satub hoopis pahandustesse. Maxi lein saab temast võitu, kuid Bloom astub suure sammu oma paranemise suunas.
Duo 4
H2:E9
Saar
Haiglasse satub vang, kelle haiguse oleks saanud hõlpsalt ära hoida. Vastuste otsingutel suunduvad Max, Sharpe ja Iggy otse algpõhjuse juurde. Bloomil on raskusi ning Reynolds saab teate, mis võib ta elu täiesti muuta.
Duo 4
H2:E10
Hõbedane kood
Rikersi patsiendid põgenevad ning selle tõttu suletakse terve haigla. Helen ja Maxi avastavad end eluohtlikust situatsioonist. Bloom peab kõrvale heitma oma valu, et aidata hädas patsienti. Iggy on sunnitud näkku vaatama oma abieluprobleemidele.
Duo 4
H2:E11
Naeratuse taha varjumine
Maxil on raskusi üksikisaks olemisega leppimisega, kuid ta leiab ootamatust kohast sõbrad. Kapoor teeb oma pere abistamiseks väga suure sammu.
Duo 4
H2:E12
14 aastat, kaks kuud ja kaheksa päeva
Sharpe’i tabab oluline äratundmine, mis mõjutab ka ta karjääri. Max ja Reynolds on sunnitud ujuma tundmatutes vetes, kui haiglasse satub infarkti sümptomitega noor patsient.
Duo 4