Poissmees Austraalia
L-P

Armastust asub otsima Austraalia poissmees Tim Robards, kes on 30-aastane kiropraktik Sydneyst. Avaõhtul tutvub Tim 25 kaunitariga, kes tema südame eest võitlema asuvad. Välja jagatakse nii esmamuljeroos kui ka paar üllatusroosi.

  • PäritolumaaAustraalia
  • Valmimisaasta2018
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H7:E7
Emma kutsutakse lõpuks ometi esimeselt privaatkohtingule. Abbie ja Sogandi rivaalitsemine süveneb kui neidudel palutakse hääletada, kes nende meelest kõige paremini Mattile sobib.
Duo 4
H7:E8
Ajal, mil Matt ja Kristen veedavad mere ääres romantilist päeva, pole lood mõisas sugugi hästi. Sogand otsustab Abbie'st vabaneda ning nende rivaalitsemine saavutab kulminatsiooni kokteilipeol.
Duo 4
H7:E9
Elly ja Matti suhe läheb kuumaks, kui mees ta juba teisele privaatkotingule viib. Tüdrukud saavad teada, et Rachelil on varuplaan juhuks, kui tal Mattiga midagi välja ei tule.
Duo 4
H7:E10
Kas Matt ja Chelseie hakkavad kohtingul ülepeakaela teineteisesse armuma. Kokteilipeol püüavad neiud Matti poolehoidu erinevate kingitustega võita.
Duo 4
H7:E11
Mõisa saabuvad endised Austraalia vallaliste paarid. Samal ajal, kui Matt saab nõuandeid varajasematelt poissmeestelt, suunduvad nende partnerid mõisa, et välja valida kaks võistlejat tähtede õhtusöögile.
Duo 4
H7:E12
Matt kutsub Helena teisele privaatkohtingule, kuid kui mees muutub avameelseks, tõmbub naine endsse. Elly tunneb kokteilipeol, et Abbie on ta kannatuse proovile pannud.
Duo 4
H7:E13
Ülejäänud viis vallalist neidu testivad oma keemiat Mattiga ühisel kohtingul. Matti mängib Abbie'ga kodu, kui ta üheks päevaks privaatkohtingule viib.
Duo 4
H7:E14
Matt reisib ringi mööda Austraaliat, et kohtuda nelja viimase vallalise neiu sõprade ja perekondadega. Üks pingelisest vestlusest saab kõigi aegade kõige plahvatusohtlikum kodulinna külasstus.
Duo 4
H7:E15
Järele on jäänud kolm neidu. Matt viib igaühe neist erilisele kohtingule, mis peaks aitama tal otsustada, kelle ta viib finaali.
Duo 4
H7:E16
Matti teekond armastuse leidmiseks jõuab lõpule imelises Lõuna-Aafrika kõrbes. Järele on jäänud kaks vallalist kaunitari - kelle neist Matt valib?
Duo 4