Armastuse saar
E-N 20:30 · Kordus T, N 09:20, K, R 09:15

Uues kuumas Briti kohtingusaates otsivad 12 noort inimest armastust Hispaanias Mallorca saarel. Motivatsiooni lisab ka võitjapaarile ette nähtud auhind, 50 000 naela. Saatejuht on Caroline Flack. Avaosas saabuvad osalejad villasse ning moodustatakse esimesed paarid. Noored tutvuvad omavahel, toimub esimene mäng ja saabuvad esimesed üllatused.

  • PäritolumaaSuurbritannia
  • Valmimisaasta2021
Saade on järelvaadatav 14 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H7:E17
Uus poiss Danny tekitab segadust, samuti on AJ on seda tekitanud Liami, Aaroni ja Hugo vahele. Faye saab šokeeriva paaride vahetuse sõnumi.
Duo 4
Duo 4
H7:E18
Saareelanikud naudivad suve nagu ei kunagi varem, ent tänasel õhtul on veel palju üllatusi varuks ja võistlus käib. Aaronil on tüli Dannyga pärast seda, kui too üritab Lucindat tema ees pärast paaride vahetust suudelda.
Duo 4
Duo 4
H7:E19
Üllatusi tuleb palju ja kiiresti. Draama arenedes tahavad kõik teada saada, kes tegelikult armastust otsib ja kes mängib vaid mängu. Väljakutse tõstab kuumust, kui saarlased mängivad „Kas kallistus, abielu või pirukas“ mängu.
Duo 4
Duo 4
H7:E20
Saareelanikud flirdivad ja naudivad unustamatut suve. Pinged kasvavad, kui Toby ja Kaz vaidlevad selle üle, kuidas Toby nende olukorda lahendas. Kaz arvab, et ta on lugupidamatu, ent Toby ütleb, et ei kahetse midagi.
Duo 4
Duo 4
H7:E21
Saareelanikud naudivad kordumatut suve päikeselises paradiisis. Mis ka ei juhtuks, üks on kindel – kunagi ei tea, mis järgmisena tuleb. Pääsenud saareelanikud peavad otsustama, kes koju läheb...
Duo 4
Duo 4
H7:E22
Saareelanikud naudivad unustamatut suve, kuid endiselt on õhus küsimus - kes otsib armastust ja kes mängib? Kui Toby tutvub uue Armastuse saare elaniku Abigailiga, on Chloe nördinud ja tunneb, et teda ei austata.
Duo 4
Duo 4
H7:E23
Ajal, mil meie saareelanikud naudivad elu luksusvillas, tahavad kõik pingsalt teada saada, kes kellega paari läheb ja keda ähvardab väljasaatmine. Kõik villas viibijad on pärast paaride vahetust ja Hugo kõnet šokis.
Duo 4
Duo 4
H7:E24
Armastuse saare villas on käes uus nädal. Saareelanikud on testitud ja näib, et draamal paradiisis pole lõppu. Toby ja Hugo sõprus on endiselt karidel ning veel üks paar lahkub villast.
Duo 4
Duo 4